OneAdvisor 800

Ürün Kodu OneAdvisor800
Kargoya Teslim 30 iş günü
Marka VIAVI
Teklif Talebi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Dokümanlar
 • Yorumlar (0)
 • Teklif Talebi
 • OneAdvisor 800

  Ürün Özellikleri

  VIAVI OneAdvisor 800 modüler test platformu, fiber, wireless ve transport uygulamalarının kurulumu ve bakımı için hepsi bir arada bir çözümdür. VIAVI OneAdvisor 800, günümüzün ağ saha teknisyeni düşünülerek tasarlanmış ilk test cihazıdır. OneAdvisor 800, kablolu ve kablosuz hizmet sağlayıcıların, ekipman üreticilerinin, sistem entegratörlerinin ve yüklenicilerin tüm önemli test özelliklerini tek bir taşınabilir cihazda birleştirerek çalışma hızı ve test kapsamı ihtiyaçlarını karşılamasını sağlar. Ayrıca, OneAdvisor 800'ün basit test prosedürü ve raporlama otomasyonu, telekomünikasyon ağı dağıtımını ve bakımını önemli ölçüde kolaylaştırır.

  VIAVI OneAdvisor 800, servis sağlayıcıların, veri merkezlerinin, saha personelinin ve yüklenicilerin çok çeşitli kablolu ve kablosuz ağları kurarken, düzenlerken ve bakımını yaparken ağ testi ihtiyaçlarını kolaylaştırmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. OneAdvisor 800'ün modüler mimarisi, ağ çalışanlarının iletim protokolü, fiber veya havadan RF sinyalleri gibi çeşitli test durumları arasında hızla geçiş yapmasını sağlar.

  5G'yi büyütmek veya 4G/3G'yi sürdürmek isteyen ekiplerden oluşan OneAdvisor 800, birçok bağımsız aracı (OTDR, CAA, Fiber Scope, RF spektrum analizörü) fiber, RF ve CPRI/Ethernet'i test eden tek bir cihazla değiştiriyor. Bu, toplam sahip olma maliyetini önemli ölçüde düşürür. Öte yandan, ayrı konumlarda OneAdvisor 800'lere sahip veri merkezi personeli, tesisler arasında bir OTDR izlemesi çalıştırabilir ve ardından 400G iletiminin kalitesini değerlendirmek için aynı aracı kullanabilir. Her iki test durumu ve diğerleri OneAdvisor 800 tarafından basitleştirilmiştir.

  OneAdvisor 800 Faydaları

  Gelişmiş Verimlilik

  Çoklu protokol test cihazı, OTDR, CAA, RF spektrum analizörü ve diğerleri gibi birden fazla ayrı enstrüman OneAdvisor 800 ile değiştirilir.

  Daha Geniş Kapsama

  Taşıma (400G, ZR), Fiber (optik spektrum analizi, çift yönlü fiber sertifikası) ve Kablosuz (Makro hücre, Küçük hücre, C-RAN ve/veya DAS), OneAdvisor 800 uygulamalarından sadece birkaçıdır. .

  Genişletilebilir Görevler

  OneAdvisor platformu, ekibin test gereksinimleri çeşitli modüler test bileşenlerini kullanan çeşitli ağ türleri arasında genişledikçe bu çabaya ayak uydurabilir.

  OneAdvisor 800 Özellikleri

  • Genişletilmiş modülerlik; birleştirilebilen çift bölmeli, ayrılabilir veya takılabilir (Modül taşıyıcısı aracılığıyla) özelliği
  • Tüm test işlevleri arasında sorunsuz iş için iş akışı otomasyonu için Job Manager – Bulut tabanlı StrataSync hizmeti tarafından etkinleştirilir
  • Uzaktan Erişim ve koçluk için SAA (Her Yerde Akıllı Erişim)

  OneAdvisor 800 Ölçümü

  • 4G için RF Spektrum Analizörü ve Sinyal Analizörü ve 5G
  • Tek modlu ve çok modlu OTDR
  • CWDM ve DWDM OTDR
  • Çift Yönlü Optik Kayıp ve ORL Testi
  • Optik spektrum analizörü
  • CWDM ve DWDM optik kanal denetleyicisi
  • Geniş bant optik Güç seviyesi
  • Konektör uç yüz muayenesi
  • Ethernet ve protokol testi
  • Optik dağılım ve Zayıflama profili
  • RF güç sensörü
  • Kablo ve Anten Analizörü

  OneAdvisor 800 Otomasyon Özellikleri

  Artan Doğruluk

  Doğru ölçümler de dahil olmak üzere hizmet sağlayıcının kriterlerine göre test planlarını tamamlayın.

  Tutarlı İş Akışı

  Test süreçleri ve iş akışları merkezi olarak kurulur ve test cihazlarına "zorlanır", manuel prosedürlerin öngörülemezliğini ortadan kaldırır ve teknisyen beceri veya deneyiminden bağımsız olarak tek tip, tekrarlanabilir sonuçlar sağlar.

  Azaltılmış Eğitim Maliyetleri

  Eğitimin odak noktası, yeni teknisyenler için zaman alıcı ve yıldırıcı olan teknik malzemeden, daha hızlı ve öğrenmesi daha kolay olan test sürecinin kendisine geçer.

  Zaman Tasarrufu

  Sisteme dahil olan Job Manager, hangi testleri çalıştırmanız ve nasıl çalıştırmanız gerektiğini size hatırlatarak size zaman kazandırır.

Samm Teknoloji Hakkında

Fiber Optik Kablo Üreticisi

Türk fiber optik kablo üreticisi ve Avrupa, Asya ve Amerika için etkin bir tedarikçi olan SAMM Teknoloji, küresel pazara çok yüksek potansiyelle katıldı. SAMM, harici ve dahili ortamlarda kullanılabilen sabit veya mobil ağlar için optimize edilmiş çok çeşitli fiber optik kablo türleri tasarlar ve üretir. SAMM, uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilen ve test edilen yenilikçi ürünlerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir, uygun maliyetli optik ürünler sunmaktadır.

Fiber Optik Uygulamaları Üreticisi

Samm Teknoloji, Türkiye'de fiber optik kablo uygulamaları üreticisi ve tedarikçisi, Avrupa ve Asya'da optik uygulamalar tedarikçisi olarak 2006 yılından bu yana yüksek kaliteli ve güvenilir fiber optik kablo grupları sunmaktadır. Tam donanımlı üretim tesislerimiz, laboratuvarlarımız ve uzun yıllardır fiber optikte vadeli uzmanlık, en üst düzeyde güvenilirliği sağlayan birinci sınıf bir fiber optik uygulama portföyü üretebiliyoruz. Bu nedenle, ana önceliklerden biri, üretim yeteneklerinin devam eden genişlemesi ve ilerlemesidir.

Data Center Çözümleri Üreticisi

Geleceğe hazır fiber optik Data Center ekipmanlarının Türk üreticisi olan SAMM Teknoloji, UHD ultra yüksek yoğunluklu MTP/MPO panelleri ve kasetleri, modüler HD paneller ve kablo kanletleri üretmektedir. SAMM Teknoloji, mega Data Center'lerine olan ihtiyacı artıran Bulut Bilişimin hızla yaygınlaşmasına da ayak uydurmuştur. SAMM, yüksek veri depolama yoğunluğu, veri trafiği ve veri güvenliği ile tüm yapılara uygun Veri Merkezi çözümleri ve ürünleri sunmaktadır.

Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Kolay İade
Taksitli Ödeme

hakkımızda

Adres

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli, Türkiye

Telefon

444 1 726

E-posta

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.