SC/UPC-FC/UPC | Single Mode G657.A2 Simplex Patch Cord | 2.0mm

Ürün Kodu : T988
certificate-icons-02.png (211 KB)
Ürün Fiyatı :
28,24 TL + KDV
Kampanya
Tahmini Kargoya Teslim : 2 iş günü
  • Ürün Özellikleri
  • Dokümanlar
  • Yorumlar (0)
  • Teklif Talebi
  • SC/UPC-FC/UPC | Single Mode G657.A2 Simplex Patch Cord | 2.0mm

    Ürün Özellikleri

    SC (Square Connector) tip konnektörler 2.5 mm çaplı ferül yapısına sahipken; FC tip konnektörler de 2.5 mm çaplı ferül yapısına sahiptir. PC, UPC ve APC kısaltmaları, konnektörlerin seramik ferülleri üzerindeki yüzey geometrilerinin fiziksel farklarını ifade eden tanımlamalardır. UPC (Ultra Physical Contact) konnektörün üzerindeki seramik ferül yapısının ekstra parlatılmış düz bir yapıya sahip olduğunu ifade ederken; APC (Angled Physical Contact) ise konnektörün üzerindeki seramik ferül yapısının ekstra parlatılmış 8° açılı bir yapıya sahip olduğunu ifade eder.

    2,0 mm çaplı patch cord kabloları ITU-T G657.A2 bükülmeye duyarlı fiberler ile üretilir. Daha sonra bir ucuna SC tip konnektör; diğer ucuna FC tip konnektör montajı yapılır. 

    Özellikler

    • Geçiş Kaybı, IL (IEC 61300-3-4-Method-B): ≤ 0.30 dB
    • Geri Dönüş Kaybı, RL (IEC 61300-3-6-Method-B): ≥ 50 dB (UPC), ≥ 60 dB (APC)
    • Süreklilik: >500 kapışma; 0,1 dB tipik değişim ile
    • Yanmazlık: UL94 V-0
    • Çalışma Sıcaklığı: -40°C ile +85°C arasında
    • Konnektör Uç Geometrisi: IEC 61755-3
    • LC Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754-20, TIA 604-10-A, RoHS
    • SC Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754-4, TIA 604-3, RoHS
    • FC Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754–13, TIA 604–4–A, RoHS
    • ST Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754–2, TIA 604–2, RoHS
    • LSH Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754 - 15, TIA 604 - 16, RoHS
  • Fiber Optic Patch Cord | Simplex Single Mode | Datasheet
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.