Yeni

FKC-1 Kevlar Kesme Makası

Ürün Kodu MT13406
Kalan Stok 31
Ürün Fiyatı :
882,24 ₺ + KDV

Adet

Kampanya
Alarm Icon Heart icon
  • Ürün Özellikleri
  • Yorumlar (0)
  • Teklif Talebi
  • FKC-1 Kevlar Kesme Makası

    Ürün Özellikleri

    FKC-1 Kevlar Kesme Makası, fiber optik kabloların içinde bulunan kevlar güç üyelerini kesmek için tasarlanmıştır. Hem sağ hem de sol elli kullanıcılar FKC-1 Kevlar kesicinin ergonomik sapından memnun kalacaklardır. FKC-1 fiber optik kesme makasının bıçakları carbon molybdenum ve vanadium çelikten yapılmıştır. Bıçaklardakı Mikro-Tırtıklı kenarlar Kevları keserken daha sıkı tutulmasında yardımcı oluyor.

    The FKC-1 Kevlar Cutter is designed to cut Kevlar strength members that are present in fiber optic cables. Both right and left handed users will appreciate the FKC-1 Kevlar Cutter's ergonomic molded handles. The FKC-1 fiber optic cutter has blades made of carbon molybdenum and vanadium steel. Micro-serrated edges on the blades help the blades grasp the Kevlar better during cutting.

Samm Teknoloji Hakkında

Fiber Optik Kablo Üreticisi

Türk fiber optik kablo üreticisi ve Avrupa, Asya ve Amerika için etkin bir tedarikçi olan SAMM Teknoloji, küresel pazara çok yüksek potansiyelle katıldı. SAMM, harici ve dahili ortamlarda kullanılabilen sabit veya mobil ağlar için optimize edilmiş çok çeşitli fiber optik kablo türleri tasarlar ve üretir. SAMM, uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilen ve test edilen yenilikçi ürünlerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir, uygun maliyetli optik ürünler sunmaktadır.

Fiber Optik Uygulamaları Üreticisi

Samm Teknoloji, Türkiye'de fiber optik kablo uygulamaları üreticisi ve tedarikçisi, Avrupa ve Asya'da optik uygulamalar tedarikçisi olarak 2006 yılından bu yana yüksek kaliteli ve güvenilir fiber optik kablo grupları sunmaktadır. Tam donanımlı üretim tesislerimiz, laboratuvarlarımız ve uzun yıllardır fiber optikte vadeli uzmanlık, en üst düzeyde güvenilirliği sağlayan birinci sınıf bir fiber optik uygulama portföyü üretebiliyoruz. Bu nedenle, ana önceliklerden biri, üretim yeteneklerinin devam eden genişlemesi ve ilerlemesidir.

Data Center Çözümleri Üreticisi

Geleceğe hazır fiber optik Data Center ekipmanlarının Türk üreticisi olan SAMM Teknoloji, UHD ultra yüksek yoğunluklu MTP/MPO panelleri ve kasetleri, modüler HD paneller ve kablo kanletleri üretmektedir. SAMM Teknoloji, mega Data Center'lerine olan ihtiyacı artıran Bulut Bilişimin hızla yaygınlaşmasına da ayak uydurmuştur. SAMM, yüksek veri depolama yoğunluğu, veri trafiği ve veri güvenliği ile tüm yapılara uygun Veri Merkezi çözümleri ve ürünleri sunmaktadır.

Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Kolay İade
Taksitli Ödeme

hakkımızda

Adres

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli, Türkiye

Telefon

444 1 726

E-posta

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.