Garanti ve İade Koşulları

Verdiğiniz siparişle ilgili bir sorununuz olduğunda öncelikle ürünü müşteri temsilcilerimizden onay aldıktan sonra geri iade edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizin onayı olmadan iade edilen ürünler kabul edilmemektedir.

Müşteri temsilcilerden iade onayı alındıktan sonra 3 iş günü içerisinde “Samm Teknoloji İletişim San. ve Tic. A.Ş” adına, “Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli, Türkiye” adresine aşağıdaki koşullar dâhilinde İade Bölümü sizin tarafınızdan eksiksiz doldurulmuş fatura çıktısı ile birlikte iade edebilirsiniz.

İade gerçekleştirmek istediğinizde işlemlerinizin aksamaması için lütfen telecom@samm.com e-posta adresine bildirimde bulunun.

İade işleminde, ürünün elimize ulaşmasından itibaren, 3 iş günü içinde “ürün bedeli” tarafınıza geri ödenir. Ürün bedelinin tarafınıza geri ödenmesinde; ödeme şekliniz “Kredi Kartı” ise; para iadesi online olarak kredi kartınıza yapılacaktır. Ödeme şekliniz “Havale/EFT” ise; ödemede bulunduğunuz IBAN numarasına ait hesabınıza para iadesi yapılır. İade tutarınızın hesabınıza/kartınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir. Ürün bedelinin kartınıza yansıması ile ilgili bir problem yaşarsanız ilgili bankanızın müşteri hizmetleri ile irtibata geçmenizi rica ederiz.

Siparişinize dair faturanızda yazan ürün ile teslim edilen ürün birbiri ile aynı değilse teslimatın gerçekleşmesinin akabinde 10 iş günü içerisinde faturanızla beraber yanlış gelen ürünün fotoğrafı ile telecom@samm.com adresine bildirimde bulunmanız gerekmektedir.

Başvurunuzun ardından yanlış ürünü bize kargo ücreti ödemeden geri gönderebilirsiniz.

Ürün SAMM tarafından teslim alındıktan sonra kontrole alınır. Üründe/ambalajında herhangi bir bozulma tespit edilmemesi halinde ise ürünün stok durumuna göre ABD stoklu ürünlerde 20 iş günü (4 hafta) içerisinde doğru ürün adresinize kargo ücretsiz gönderilir. Bu durum stoklarda bulunmama durumunda değişiklik göstermektedir.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.