Stokta Yok

Certifier 40G

Ürün Kodu MTVC026
Kalan Stok 0
Marka VIAVI
Ürün Fiyatı :
161.306,38 ₺ + KDV

Adet

Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Dokümanlar
  • Yorumlar (0)
  • Teklif Talebi
  • Certifier 40G

    Ürün Özellikleri

    VIAVI Certifier40G en iyi bakır ve fiber sertifikasyon cihazlarından biridir. Certifier40G, teknisyenleri hem bakır hem de fiber optik ağları belgelemek için gereken tüm olanakları sağlar. 40G bakır ve fiber doğrulayıcı birçok ağ türlerini hızlı, eksiksiz ve doğru bir şekilde test edebilir ve yeni işletmeler için mevcut ve gelecekteki kablolama standartlarıyla uyumludur.

    VIAVI Certifier40G Kullanımı

    VIAVI Certifier40G, mevcut en hızlı ve eksiksiz aynı zamanda en gelişmiş çözüm. Bakır kabloların veya fiber optik kabloların sertifikalandırılmasına bakılmaksızın, kullanıcılar ilk testten hızlı ve doğru bir şekilde işi halledebilirler.

    • Endüstrinin en hızlı CAT6A çözümü, her bir kabloyu 9 saniye içinde kontrol edebilir, böylece kullanıcıların her biri 150 CAT6A kablosunu test ederek 30 dakika tasarruf etmesini sağlar
    • en az 6 saniyede çok modlu, tek modlu ve çok modlu MPO fiber Tier 1 kontrolu
    • Tüm fiber türleri için geçiş / başarısız ve yüz analizini otomatikleştirin
    • Yerel ve uzak uçların tamamında test görünürlüğünü elde edin
    • Tüm önde gelen üreticilerin kablolama özellikleriyle önceden yapılandırılmış

    VIAVI Certifier40G Temel Avantajları

    • Tek bir cihazla eksiksiz bir ağ kontrolu elde edebilirsiniz
    • Endüstrinin en hızlı test iş akışıyla üretkenliği optimize eder
    • En iyi TIA-568 ve ISO 11801 gereksinimleri için kapsamlı sonuçlar elde edin
    • Test kurulum verileri ve sonuç verilerini görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz
    • Yerel ve uzak iş istasyonlarında etiketler

    VIAVI Certifier40G Özellikleri

    • TIA kategorisi 5e / 6 / 6A ve ISO sınıfı D / E / EA / F / FA sertifikalarına yönelik kalıcı bağlantı ve kanal adaptörleri
    • Multimode (850/1300 nm) ve tek modlu (1310/1550 nm) Tier 1 lif sertifikasyonu (kayıp / boy / kutupluluk) için adaptörler
    • MPO bağlantılarını ve gövdelerini doğrulamak ve gidermek için çok modlu (850 nm) MPO adaptörler
    • Endüstride lider JDSU P5000i dijital fiber Uç yüzey muayene probu desteği
    • Entegre, standartlara dayalı sertifikasyon
    • Etiketleme ve raporlama

    VIAVI Certifier40G Uygulamalar

    • Tam TIA 568 / ISO 11801 bakır ve Elyaf sertifikası
    • TIA-942-A veri merkezi sertifikası
    • Tak ve çalıştır (gövde / kaset) fiber konektörleri MPO konektörleriyle onaylayın
    • IEC 61300-3-35 fiber uç yüz gereksinimleri için objektif pass / fail testi

    VIAVI Certifier40G Details

    • En son teknoloji, yüksek çözünürlüklü, renkli dokunmatik ekran
    • Çıkıntılı adaptör olmaksızın yüksek sağlamlık
    • 9 saniye CAT-6A testi ve 15 saniye Sınıf-FA testi
    • Basit dosya aktarımı için USB bellek çubuğunu destekler
    • Ekrandaki tuş takımı, verilerin girilmesini basitleştirir
    • Viavi tarafından yapılan, iletişim test ve ölçümünde dünya lideri
    • Aynı basit ana ve uzaktan kumanda - Touch2-
    • Futuresitic hız ölçüm motoru, 1Gb'den yüksek
    • Saha sağlam, ekonomik etkili kalıcı bağlantı adaptörü
    • Sonuçların depolanması için geniş bellek kapasitesi
    • Komple planlama ve raporlama yazılımı
    • Fiber testi ve denetimi için yükseltilebilir
    • Seviye IV doğruluğu aşıyor

Samm Teknoloji Hakkında

Fiber Optik Kablo Üreticisi

Türk fiber optik kablo üreticisi ve Avrupa, Asya ve Amerika için etkin bir tedarikçi olan SAMM Teknoloji, küresel pazara çok yüksek potansiyelle katıldı. SAMM, harici ve dahili ortamlarda kullanılabilen sabit veya mobil ağlar için optimize edilmiş çok çeşitli fiber optik kablo türleri tasarlar ve üretir. SAMM, uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilen ve test edilen yenilikçi ürünlerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir, uygun maliyetli optik ürünler sunmaktadır.

Fiber Optik Uygulamaları Üreticisi

Samm Teknoloji, Türkiye'de fiber optik kablo uygulamaları üreticisi ve tedarikçisi, Avrupa ve Asya'da optik uygulamalar tedarikçisi olarak 2006 yılından bu yana yüksek kaliteli ve güvenilir fiber optik kablo grupları sunmaktadır. Tam donanımlı üretim tesislerimiz, laboratuvarlarımız ve uzun yıllardır fiber optikte vadeli uzmanlık, en üst düzeyde güvenilirliği sağlayan birinci sınıf bir fiber optik uygulama portföyü üretebiliyoruz. Bu nedenle, ana önceliklerden biri, üretim yeteneklerinin devam eden genişlemesi ve ilerlemesidir.

Data Center Çözümleri Üreticisi

Geleceğe hazır fiber optik Data Center ekipmanlarının Türk üreticisi olan SAMM Teknoloji, UHD ultra yüksek yoğunluklu MTP/MPO panelleri ve kasetleri, modüler HD paneller ve kablo kanletleri üretmektedir. SAMM Teknoloji, mega Data Center'lerine olan ihtiyacı artıran Bulut Bilişimin hızla yaygınlaşmasına da ayak uydurmuştur. SAMM, yüksek veri depolama yoğunluğu, veri trafiği ve veri güvenliği ile tüm yapılara uygun Veri Merkezi çözümleri ve ürünleri sunmaktadır.

Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Kolay İade
Taksitli Ödeme

hakkımızda

Adres

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli, Türkiye

Telefon

444 1 726

E-posta

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.