Telekom Samm Ana Etkinlikleri

Samm Teknoloji, DCF Expo Istanbul'a Katılıyor!

DCF Data Center Fuarı ve Konferansı, 20–22 Ekim 2022'de İstanbul Fuar Merkezi'nde sektörü buluşturmaya hazırlanıyor. Avrasya'nın tek Data Center fuarı olarak veri merkezi pazarında önemli bir boşluğu dolduruyor.

ANGA-COM Fuarına Sizi Davet Ediyoruz

Geniş bant, televizyon ve çevrimiçi için Avrupa'daki en iyi iş platformuna Anga Com denir. Geniş bant ve medya sunumunun her alanında, ağ yöneticilerini, tedarikçileri ve içerik üreticilerini bir araya getirir.

Samm Teknoloji, ECOC 2022 Basel'e Katılıyor

Samm Teknoloji Telekom Grubu, İsviçre'deki ECOC 2022 Basel fuarına katılıyor. Basel'de düzenlenecek ECOC 2022 fuarında Samm Teknoloji'yi Telekom grubumuzun temsil edeceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Samm Teknoloji, 2021 Star Ödülü’nü Kazandı!

Samm Teknoloji; 2021'de elde ettiği olağanüstü performans ve önemli özveri nedeniyle Velocity STAR Ödülü’nün sahibi oldu.

FiberFox Füzyon Ek Cihazları Artık Türkiye'de

Samm Teknoloji, Fiber Fox Inc ile Anlaşma İmzaladı. Partner şirket FiberFox'un ana ürünleri; Fusion Ek Cihazları, Fiber Optik Kesici ve Termal Kablo Sıyırıcı gibi, artık Türkiye'de Telecom Samm web sitesinde mevcut olacaktır.

Samm Teknoloji Kurumsal Tanıtım Filmini İzleyin.

SAMM Teknoloji, bu ülkenin mühendis ve teknisyenlerinin dünya standartlarında değerler yaratabileceğine inanan 4 mühendis arkadaş tarafından, 2003 yılında kurulmuş bir Türk firmasıdır.

Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Kolay İade
Taksitli Ödeme

hakkımızda

Adres

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli, Türkiye

Telefon

444 1 726

E-posta

Türkiye'den Yurtiçi Talepler İçin


Yurtdışından Gelen Talepler İçin

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.