Destek

Ürünlerimiz veya genel olarak bağlantı çözümlerimizle ilgili herhangi bir zorluk için uzman teknik yardıma ihtiyaç duyduğunuzda her zaman profesyonel destek ekibimize güvenebilirsiniz. Sorularınızı destek @ samm.com üzerinden ekibimize gönderebilirsiniz.

Ürün Arama

Product Search

Bir ürünü aramak için aşağıdaki gibi anahtar kelimeleri kullanabilirsiniz: patch cord, panel veya fusion splicer; veya XX00000 gibi ürün kodlarını kullanabilirsiniz.

Sipariş Takibi

Order Tracking

Siparişiniz ve mevcut durumu hakkında bilgi almak için lütfen aşağıdaki forma Sipariş Kodunuzu ve E-postanızı giriniz.

Kalibrasyon ve Onarım

Product Search

OTDR ve Füzyon Ek (Fusion Splice) cihazlarınızı Türkiye içinden onarım veya kalibrasyona göndermek isterseniz teknik ekibimiz ihtiyacınız olan yardımı sağlayacaktır. SAMM Teknoloji, VIAVI Solutions ve FITEL Furukawa Electric'in Türkiye'deki resmi teknik servis merkezidir.

Servis Formunu Doldurun

Test Raporu Takibi

Product Search

Üretici ve müşteri arasındaki bütünlüğü korumak için fiber optik ürünleri test etmek esastır. Test raporlama sistemimiz, her ürün için test raporlarına her yerden çevrimiçi olarak erişilebildiği bir QR kodu sağlar. Eğer telefon kullanıyorsanız aşağıdaki formu kullanmadan QR kodu kolayca tarayabilir ve test raporunu alabilirsiniz.

WO -
Seri Numarasına Göre Ara


Barkoda Göre Ara

İletişim Formu

Lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz.
Resimdeki güvenlik kodunu bu alana yazınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.