Fiber Canlı Hat Tespit Cihazı | MT-7901

Ürün Kodu MT08823
Kalan Stok 1
Ürün Fiyatı :
7.978,73 TL + KDV

Adet

Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Dokümanlar
  • Yorumlar (0)
  • Teklif Talebi
  • Fiber Canlı Hat Tespit Cihazı | MT-7901

    Ürün Özellikleri

    MT-7901 Optik fiber tanımlayıcı, fiberlere zarar vermeden canlı fiber tanımlama ve algılama yapabilir.

    Özellikleri

    • Trafiği bozmadan optik sinyalleri tespit etmek için destek;
    • Tahribatsız teknolojiye dayanarak.
    • Fiberdeki sinyal yönünü gösterir
    • 270Hz, 1kHz ve 2kHz gibi çeşitli optik tonları tespit edin
    • 0.25, 0.9, 2.0, 3.0mm fiber için uygundur ve kelepçe bloğunu değiştirmeye gerek yoktur, diğerlerinden daha uygun

    MT-7901 Fiber Canlı Hat Tespit Cihaz Detayları

    Duyarlılık 250um fiber@1550nm=-35dBm 900um fiber@1550nm=-35dBm 2.5mmmm fiber@1550nm=-30dBm
    Maks. Giriş +5dBm
    Dalga Yanıtlama 800nm~1700nm
    Kelepçe Kaybı <2.5db Typical
    Power Supply AA Alkaline Cell or Ni-Mh Cell
    Güç kaynağı 270Hz/1KHz/2KHz
    Fiber Type Dia. 250um/900um/2.5mm/3mm SM fiber
    Ses Evet
    Elyaf Pres <100KPSI
    Otomatik Kapanma Evet
Benzer Ürünler

Samm Teknoloji Hakkında

Fiber Optik Kablo Üreticisi

Türk fiber optik kablo üreticisi ve Avrupa, Asya ve Amerika için etkin bir tedarikçi olan SAMM Teknoloji, küresel pazara çok yüksek potansiyelle katıldı. SAMM, harici ve dahili ortamlarda kullanılabilen sabit veya mobil ağlar için optimize edilmiş çok çeşitli fiber optik kablo türleri tasarlar ve üretir. SAMM, uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilen ve test edilen yenilikçi ürünlerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir, uygun maliyetli optik ürünler sunmaktadır.

Fiber Optik Uygulamaları Üreticisi

Samm Teknoloji, Türkiye'de fiber optik kablo uygulamaları üreticisi ve tedarikçisi, Avrupa ve Asya'da optik uygulamalar tedarikçisi olarak 2006 yılından bu yana yüksek kaliteli ve güvenilir fiber optik kablo grupları sunmaktadır. Tam donanımlı üretim tesislerimiz, laboratuvarlarımız ve uzun yıllardır fiber optikte vadeli uzmanlık, en üst düzeyde güvenilirliği sağlayan birinci sınıf bir fiber optik uygulama portföyü üretebiliyoruz. Bu nedenle, ana önceliklerden biri, üretim yeteneklerinin devam eden genişlemesi ve ilerlemesidir.

Data Center Çözümleri Üreticisi

Geleceğe hazır fiber optik Data Center ekipmanlarının Türk üreticisi olan SAMM Teknoloji, UHD ultra yüksek yoğunluklu MTP/MPO panelleri ve kasetleri, modüler HD paneller ve kablo kanletleri üretmektedir. SAMM Teknoloji, mega Data Center'lerine olan ihtiyacı artıran Bulut Bilişimin hızla yaygınlaşmasına da ayak uydurmuştur. SAMM, yüksek veri depolama yoğunluğu, veri trafiği ve veri güvenliği ile tüm yapılara uygun Veri Merkezi çözümleri ve ürünleri sunmaktadır.

Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Kolay İade
Taksitli Ödeme

hakkımızda

Adres

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli, Türkiye

Telefon

444 1 726

E-posta

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.