Stokta Yok

Fiber Optik MultiMetre/PowerMetre (4 in 1) | MT-7602

Ürün Kodu MT08820
Kalan Stok 0
Ürün Fiyatı :
3.405,83 TL + KDV

Adet

Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Dokümanlar
  • Yorumlar (0)
  • Teklif Talebi
  • Fiber Optik MultiMetre/PowerMetre (4 in 1) | MT-7602

    Ürün Özellikleri

    MT-7602 test cihazı optik güç ölçer, fiber optik görsel hata bulucu, fiber kablo test cihazı ve bir el feneri olarak kullanılabilir.

    Fonksiyonlar

    Optik Güç Ölçer

    • 850nm'den 1625nm'ye kadar geniş güç ölçüm aralığı
    • Çoklu mod: 850nm/1300nm
    • Tekli mod: 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm
    • DBm, mW ve uM cinsinden güç ölçümleri
    • 2,5 mm üniversal konnektörleri destekler (ST/SC/FC için)

    görsel hata bulucu

    • Fiber optik kablolardaki kırılma noktasını ve kötü bağlantıları bulmak kolay
    • 2,5 mm üniversal konnektörleri destekler (ST / SC / FC için)
    • Hem sürekli hem de yanıp sönen modlar mevcuttur

     

    Fiber Kablo Test Cihazı

    • Pimden pime kablo harita göstergesi (1 ~ 8 LED)
    • İki tip konektörü test eder (RJ-11 ve RJ-45)
    • Maksimum uzunluk ölçümü: 600M

    LED Flaş Işığı

    • Karanlık bir ortamda çalışmak için uygun
    • Uzun aydınlatma ve SOS sinyali için 2 mod içerir

     

    Optik Güç Ölçer Dedektör Tipi InGaAs
    Optik Konektör ST / SC / FC ve 2.5mm Üniversal
    Kalibre Edilmiş Dalga Boyları Çoklu mod: 850nm / 1300nm /
    Tekli mod: 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm
    Ölçüm aralığı +6 ~ -70 dBm
    Frekans Tanımlaması 270Hz, 1KHz, 2KHz
    Ref. Evet
    doğruluk ± 0.2 dB
    Güç Ölçüm Doğrusallığı ± 0.1 dB
    Ekran çözünürlüğü ± 0.01 dB
    Güç Gösterge Üniteleri dBm, mW, uW
    Görsel Hata Bulucu Çıkış gücü <1mW
    Aralık 3 ~ 5 kM @SM
    Bağlayıcı ST / SC / FC ve 2.5mm Üniversal
    Lazer güvenlik derecesi Sınıf 2
    dalga boyu 650nm ± 20 nm
    Çıkış modları Sürekli (CW) 、 2 Hz darbeli
    Ters pil koruması Evet
    Lan Kablo Test Cihazı Bağlayıcı RJ45 & RJ11 paylaştı
    Kablo UTP LAN kablosu (8P8C) com Telekom kablosu (6P2C / 6P4C / 6P6C)
    Ölçüm uzunluğu Maks. 600 metre
    Otomatik Kapanma 10 dk. (İptal edilebilir)
    Düşük Pil Uyarısı Düşük pil enerjisi
    Pil ömrü 100 saat (yalnızca OPM)
    Güç kaynağı AA / LR6 1.5V × 2 adet
    Boyut 125 × 52 × 34 mm
Benzer Ürünler

Samm Teknoloji Hakkında

Fiber Optik Kablo Üreticisi

Türk fiber optik kablo üreticisi ve Avrupa, Asya ve Amerika için etkin bir tedarikçi olan SAMM Teknoloji, küresel pazara çok yüksek potansiyelle katıldı. SAMM, harici ve dahili ortamlarda kullanılabilen sabit veya mobil ağlar için optimize edilmiş çok çeşitli fiber optik kablo türleri tasarlar ve üretir. SAMM, uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilen ve test edilen yenilikçi ürünlerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir, uygun maliyetli optik ürünler sunmaktadır.

Fiber Optik Uygulamaları Üreticisi

Samm Teknoloji, Türkiye'de fiber optik kablo uygulamaları üreticisi ve tedarikçisi, Avrupa ve Asya'da optik uygulamalar tedarikçisi olarak 2006 yılından bu yana yüksek kaliteli ve güvenilir fiber optik kablo grupları sunmaktadır. Tam donanımlı üretim tesislerimiz, laboratuvarlarımız ve uzun yıllardır fiber optikte vadeli uzmanlık, en üst düzeyde güvenilirliği sağlayan birinci sınıf bir fiber optik uygulama portföyü üretebiliyoruz. Bu nedenle, ana önceliklerden biri, üretim yeteneklerinin devam eden genişlemesi ve ilerlemesidir.

Data Center Çözümleri Üreticisi

Geleceğe hazır fiber optik Data Center ekipmanlarının Türk üreticisi olan SAMM Teknoloji, UHD ultra yüksek yoğunluklu MTP/MPO panelleri ve kasetleri, modüler HD paneller ve kablo kanletleri üretmektedir. SAMM Teknoloji, mega Data Center'lerine olan ihtiyacı artıran Bulut Bilişimin hızla yaygınlaşmasına da ayak uydurmuştur. SAMM, yüksek veri depolama yoğunluğu, veri trafiği ve veri güvenliği ile tüm yapılara uygun Veri Merkezi çözümleri ve ürünleri sunmaktadır.

Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Kolay İade
Taksitli Ödeme

hakkımızda

Adres

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli, Türkiye

Telefon

444 1 726

E-posta

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.