Fiber Optik Single Mode Işık Kaynağı (1310/1490/1550nm) | MT-7803

Ürün Kodu : MT08821
Ürün Fiyatı :
3.010,47 TL + KDV
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Yorumlar (0)
  • Teklif Talebi
  • Fiber Optik Single Mode Işık Kaynağı (1310/1490/1550nm) | MT-7803

    Ürün Özellikleri

    MT-7803 fiber optik güç ölçer, üç dalga boyunda 1310, 1490 ve 1550 olan tek modlu fiberleri destekler; ve fiber optik ağ kurulumu ve bakımı için idealdir.

    • Dahili optik izolatör, masaüstü kaynağına göre daha büyük ve daha kararlı.
    • SC / PC konektörlerini destekler
    • Arkadan aydınlatmalı LCD ekran
    • Her dalga boyunu benzersiz bir WaveID koduyla kodlar
    • 3 algılama modülasyonu 270Hz, 1KHz, 2KHz
    • Dalgaboyu anahtarıyla kolay kullanım
    • DC 5v güç veya AA pillerle çalışır
    • Kullanıcı dostu
    Fiber Optik MT-78 Güç Ölçerler Karşılaştırması
    Model numarası. MT-7801 MT-7802 MT-7803
    dalga boyu 1310/1550 ± 10 nm 850 / 1300nm ± 10 nm 1310/1490/1550 ± 10 nm
    Güç Kararlılığı ± 0.05dB / 1 saat ; ± 0.1dB / 8 saat
    çıkış gücü > -5dBm >-10dBm- > -5dBm
    OPTİK konektör SC / PC
    Modülasyon 270Hz, 1kHz, 2kHz
    Otomatik kapanma 10 dakika (sıfırlanabilir)
    Pil şarjı Evet (şarj edilebilir pil kullanırken), DC 5V güç jakı ile
    Düşük pil göstergesi Evet
    Depolama sıcaklığı -20 ~ 70 ° C; <% 90 bağıl nem
    Çalışma sıcaklığı -10 ° ile + 60 ° C; <% 90 bağıl nem
    Güç kaynağı 2 x 1.5V AA pil (dahil değildir)
    boyut 165 × 80 × 35mm
    Ağırlık 280g
    paket Renk kutusu
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.