G-Connect | UHD MTP-LC Dönüşüm Kaseti | OM4 | Base-12

Ürün Kodu MT03002
Kargoya Teslim 4 iş günü
Ürün Fiyatı :
1.290,17 TL + KDV

Adet

Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Dokümanlar
  • Yorumlar (0)
  • Teklif Talebi
  • G-Connect | UHD MTP-LC Dönüşüm Kaseti | OM4 | Base-12

    Ürün Özellikleri

    MTP-LC OM4 dönüştürme modülü, tak ve çalıştır sistemler için ideal olan yüksek kapasiteli bir kasettir. MTP ile sonlandırılmış kabloyu içerisindeki MTP/LC bağlantısıyla LC'ye çevirir. 12 LC fiberden oluşan modül, ön ve arka adaptörlerin birbirine bağlayarak optik devre oluşturur.

    Özellikleri

    • Panel ray kılavuzlarında ön ve arka montaj seçenekleri
    • Sürgülü mekanizma, modüllerin hızlı ve kolay, alet gerektirmeyen montaj için yerine oturmasını sağlar
    • Yüksek yoğunluklu: 1U raf alanında 144'e kadar fiber kapasitesi
    • Takıldığında harekete karşı emniyet kilidi tasarımı
    • Etikette numaralandırma
    • Sağlam ve güçlü tasarım
    • Optik Testlerde başarılı

    mpo-cassette-polarization-28.png (1.06 MB)
    Paket Boyutları (cm)
    21 x 13 x 3
Benzer Ürünler

Samm Teknoloji Hakkında

Fiber Optik Kablo Üreticisi

Türk fiber optik kablo üreticisi ve Avrupa, Asya ve Amerika için etkin bir tedarikçi olan SAMM Teknoloji, küresel pazara çok yüksek potansiyelle katıldı. SAMM, harici ve dahili ortamlarda kullanılabilen sabit veya mobil ağlar için optimize edilmiş çok çeşitli fiber optik kablo türleri tasarlar ve üretir. SAMM, uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilen ve test edilen yenilikçi ürünlerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir, uygun maliyetli optik ürünler sunmaktadır.

Fiber Optik Uygulamaları Üreticisi

Samm Teknoloji, Türkiye'de fiber optik kablo uygulamaları üreticisi ve tedarikçisi, Avrupa ve Asya'da optik uygulamalar tedarikçisi olarak 2006 yılından bu yana yüksek kaliteli ve güvenilir fiber optik kablo grupları sunmaktadır. Tam donanımlı üretim tesislerimiz, laboratuvarlarımız ve uzun yıllardır fiber optikte vadeli uzmanlık, en üst düzeyde güvenilirliği sağlayan birinci sınıf bir fiber optik uygulama portföyü üretebiliyoruz. Bu nedenle, ana önceliklerden biri, üretim yeteneklerinin devam eden genişlemesi ve ilerlemesidir.

Data Center Çözümleri Üreticisi

Geleceğe hazır fiber optik Data Center ekipmanlarının Türk üreticisi olan SAMM Teknoloji, UHD ultra yüksek yoğunluklu MTP/MPO panelleri ve kasetleri, modüler HD paneller ve kablo kanletleri üretmektedir. SAMM Teknoloji, mega Data Center'lerine olan ihtiyacı artıran Bulut Bilişimin hızla yaygınlaşmasına da ayak uydurmuştur. SAMM, yüksek veri depolama yoğunluğu, veri trafiği ve veri güvenliği ile tüm yapılara uygun Veri Merkezi çözümleri ve ürünleri sunmaktadır.

Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Kolay İade
Taksitli Ödeme

hakkımızda

Adres

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli, Türkiye

Telefon

444 1 726

E-posta

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.