LC Dupleks Keystone Adaptör | Klipsli Fiber Optic

Ürün Kodu LC-DX-KS-AD
Kalan Stok 246
Ürün Fiyatı :
19,76 ₺ + KDV

Adet

Kampanya
Alarm Icon Heart icon
  • Ürün Özellikleri
  • Yorumlar (0)
  • Teklif Talebi
  • LC Dupleks Keystone Adaptör | Klipsli

    Ürün Özellikleri

    LC Dupleks klipsli Keystone adaptörler her Keystone uyumlu ürünlere sığacak şekilde tasarlanmıştır. Fiber keystone adaptörler keystone panellerine ve standart RJ45 delikli duvar plakalarına tam oturması için tasarlanmıştır. Duvarınızın içinden kablo hatları oluşturmanıza ve fiber ağ bağlantınıza elverişli bir bağlantı kurmanıza yardımcı olur. Evinize veya ofisinize fiber getirmeniz için harika bir çözüm sunar. Flanşsız adaptörler kullanılması önerilir.

    Ana Özellikler ve Faydalar

    • Yüksek-Hassasiyetli kapıştırma yapısı ile ≤0.2dB(Tipik) düşük kayıp sağlar
    • Aletsiz ve hızlı kurulum için özel kavrama yapısına sahiptir
    • Tüm prizler, girişler, yüzey monte kutuları ile uyumludur
    • Yanıcılık seviyesi UL94-V0 dır
    • Fiberi masaüstüne getiren optik uygulamaları destekler

    Renk Seçenekleri

    • LC Simplex Singlemode (UPC) Mavi Rengi Adaptör
    • LC Simplex Singlemode (APC) Yeşil Rengi Adaptör
    • LC Simplex Multimode (OM1/OM2) Bej Rengi Adaptör
    • LC Simplex Multimode (OM3) Turkuaz Rengi Adaptör
    • LC Simplex Multimode (OM4) Menekşe Rengi Adaptör
    Fiber Optic
Benzer Ürünler

Samm Teknoloji Hakkında

Fiber Optik Kablo Üreticisi

Türk fiber optik kablo üreticisi ve Avrupa, Asya ve Amerika için etkin bir tedarikçi olan SAMM Teknoloji, küresel pazara çok yüksek potansiyelle katıldı. SAMM, harici ve dahili ortamlarda kullanılabilen sabit veya mobil ağlar için optimize edilmiş çok çeşitli fiber optik kablo türleri tasarlar ve üretir. SAMM, uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilen ve test edilen yenilikçi ürünlerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir, uygun maliyetli optik ürünler sunmaktadır.

Fiber Optik Uygulamaları Üreticisi

Samm Teknoloji, Türkiye'de fiber optik kablo uygulamaları üreticisi ve tedarikçisi, Avrupa ve Asya'da optik uygulamalar tedarikçisi olarak 2006 yılından bu yana yüksek kaliteli ve güvenilir fiber optik kablo grupları sunmaktadır. Tam donanımlı üretim tesislerimiz, laboratuvarlarımız ve uzun yıllardır fiber optikte vadeli uzmanlık, en üst düzeyde güvenilirliği sağlayan birinci sınıf bir fiber optik uygulama portföyü üretebiliyoruz. Bu nedenle, ana önceliklerden biri, üretim yeteneklerinin devam eden genişlemesi ve ilerlemesidir.

Data Center Çözümleri Üreticisi

Geleceğe hazır fiber optik Data Center ekipmanlarının Türk üreticisi olan SAMM Teknoloji, UHD ultra yüksek yoğunluklu MTP/MPO panelleri ve kasetleri, modüler HD paneller ve kablo kanletleri üretmektedir. SAMM Teknoloji, mega Data Center'lerine olan ihtiyacı artıran Bulut Bilişimin hızla yaygınlaşmasına da ayak uydurmuştur. SAMM, yüksek veri depolama yoğunluğu, veri trafiği ve veri güvenliği ile tüm yapılara uygun Veri Merkezi çözümleri ve ürünleri sunmaktadır.

Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Kolay İade
Taksitli Ödeme

hakkımızda

Adres

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli, Türkiye

Telefon

444 1 726

E-posta

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.