Yeni

MCT 12 Fiber Optik Temizleme Kalemi | MTP/MPO

Ürün Kodu MT13403
Kalan Stok 10
Ürün Fiyatı :
1.010,75 TL + KDV

Adet

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Teklif Talebi
 • MCT 12 Fiber Optik Temizleme Kalemi | MTP/MPO

  Ürün Özellikleri

  MCT 12 Fiber Optik Temizleme Kalemi MTP/MPO konnektörleri ve adaptörleri tek bir tık ile temizler. MCT 12 Fiber Optik Temizleme Kalemi MTP/MPO geniş ferülleri çok verimli bir şekilde temizlemek için tasarlanmıştır. Çıplak gözle görülemiyen çok küçük artıkları ve pislikleri bile temizleyebilir. MCT 12 Fiber Optik Temizleme Kalemi 600 kere temizleme yapabilir.

  MCT 12 Fiber Optik Temizleme Kalemi Özellikleri

  • Bir sıkıştırma eylemi ile kullanılır. Özel yeteneğe gerek yoktur.
  • Verimli çalışma amaçlı küçül tasarım.
  • Kompakt tasarımda 600'den fazla temizleme.
  • Hem adaptör hem de tıpa(kapağı takarak) ile çalışır.

Samm Teknoloji Hakkında

Fiber Optik Kablo Üreticisi

Türk fiber optik kablo üreticisi ve Avrupa, Asya ve Amerika için etkin bir tedarikçi olan SAMM Teknoloji, küresel pazara çok yüksek potansiyelle katıldı. SAMM, harici ve dahili ortamlarda kullanılabilen sabit veya mobil ağlar için optimize edilmiş çok çeşitli fiber optik kablo türleri tasarlar ve üretir. SAMM, uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilen ve test edilen yenilikçi ürünlerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir, uygun maliyetli optik ürünler sunmaktadır.

Fiber Optik Uygulamaları Üreticisi

Samm Teknoloji, Türkiye'de fiber optik kablo uygulamaları üreticisi ve tedarikçisi, Avrupa ve Asya'da optik uygulamalar tedarikçisi olarak 2006 yılından bu yana yüksek kaliteli ve güvenilir fiber optik kablo grupları sunmaktadır. Tam donanımlı üretim tesislerimiz, laboratuvarlarımız ve uzun yıllardır fiber optikte vadeli uzmanlık, en üst düzeyde güvenilirliği sağlayan birinci sınıf bir fiber optik uygulama portföyü üretebiliyoruz. Bu nedenle, ana önceliklerden biri, üretim yeteneklerinin devam eden genişlemesi ve ilerlemesidir.

Data Center Çözümleri Üreticisi

Geleceğe hazır fiber optik Data Center ekipmanlarının Türk üreticisi olan SAMM Teknoloji, UHD ultra yüksek yoğunluklu MTP/MPO panelleri ve kasetleri, modüler HD paneller ve kablo kanletleri üretmektedir. SAMM Teknoloji, mega Data Center'lerine olan ihtiyacı artıran Bulut Bilişimin hızla yaygınlaşmasına da ayak uydurmuştur. SAMM, yüksek veri depolama yoğunluğu, veri trafiği ve veri güvenliği ile tüm yapılara uygun Veri Merkezi çözümleri ve ürünleri sunmaktadır.

Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Kolay İade
Taksitli Ödeme

hakkımızda

Adres

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli, Türkiye

Telefon

444 1 726

E-posta

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.