MTP Elite Erkek-Erkek Universal Patch Cord | Base-24 | Single Mode G657.A2 | 4.8mm

Ürün Kodu MT07560
Kargoya Teslim 7 iş günü
certificate-icons-02.png (211 KB)
Ürün Fiyatı :
3.854,66 TL + KDV

Adet

Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Dokümanlar
  • Yorumlar (0)
  • Teklif Talebi
  • MTP Elite Erkek-Erkek Universal Patch Cord | Base-24 | Single Mode G657.A2 | 4.8mm

    Ürün Özellikleri
    MTP Elite Erkek-Erkek Base-24 Universal Patch Cord, 24 fiberli olup toplam 2 adet konnektörden oluşur. A2 fiberlerden oluşur. A2 fiberler 9 µm core; 125 µm cladding çapına sahiptir. MTP konektör, daha iyi mekanik ve optik performans için tasarlanmış yüksek performanslı bir MPO (Multifiber Push On) konnektördür. MTP konnekörler 8, 12 veya 24 fiberi tek bir konnektörde sonlandırabilir. Özellikle veri merkezlerinde büyük bir 'yer avantajı' sağlar.

    MTP Erkek konnekörde iki adet pin bulunurken; MTP Dişi konnektörde karşılık olarak iki adet pin yuvası bulunur. 

    MTP Patch Cord'u oluşturan ana kablo 24 fiberli olup 3.0 mm çapa sahiptir. Single Mode kablo G657.

    Özellikler

    • Düşük Insertion Loss ve Yüksek Verimlilik
    • ANSI / TIA-568-C.3,
    • IEEE 802.3ba
    • ANSI / TIA-942'ye bağlı
    • 3D interferometre ile 100% garanti verilir
    • 100% fabrika testi

    Uygulamalar

    • CFP to CFP+ Connection
    • CFP+ to CFP+ Connection
    • CXP to CXP Connection
    • 10x10G to 10x10G connection
    • 100G to 100G Interconnection

    Detaylar

    Yansıma Kaybı (IEC 61300-3-4-Method-B) Ortalama: 0.10 dB, Max: 0.35 dB
    Geri Dönüş Kaybı (IEC 61300-3-6-Method-B) ≥ 60 dB
    Sağlamlık >100 mating cycles
    Yanmazlık UL94 V-0
    Çalışma Sıcaklığı -10°C to +70°C
    Kablo Çapı 4.8 mm
    MTP Konnektör Uyumluluğu IEC 61754-7, TIA 604-5, RoHS


    Transceiver Modüller'in Fiber Optik Yapıları

    TRANSCEIVER FORM FACTOR CONNECTOR FIBER COUNT FIBER TYPE
    100G CFP/CFP2/CPAK SR10 / XSR10 24F MTP (MPO) 20 OM3/OM4
    SR4 CPAK 12F MTP (MPO) 12 OM3/OM4
    SR4 / XSR4 QSFP28 12F MTP (MPO) 8 OM3/OM4
    PSM4 QSFP28 12F MTP (MPO) 8 OS2
    CWDM4  QSFP28 LC 2 OS2
    LRL4 CFP2/CPAK/QSFP28 LC 2 OS2
    SWDM4 QSFP28 LC 2 OM3/OM4
    SR-BD QSFP28 LC 2 OM3/OM4
    40G SR4 QSFP+ 12F MTP (MPO) 8 OM3/OM4
    40G-C/X/ESR4 QSFP+ 12F MTP (MPO) 8 OM3/OM4
    BIDI QSFP+ LC 2 OM3/OM4
    LX4 QSFP+ LC 2 OM3/OM4
    UNIV QSFP+ LC 2 OM3/OM4, OS2
    LR4 / LRL4 / IR4 QSFP+ LC 2 OS2
    SWDM4 QSFP+ LC 2 OM3/OM4
    PLRL4 / PLR4 QSFP+ 12F MTP (MPO) 8 OS2
    4x10G IR / LR QSFP+ 12F MTP (MPO) 8 OS2
    10x10G LR  CPAK 24F MTP (MPO) 20 OS2
    25G SR SFP28 LC 2 OM3/OM4
    LR SFP28 LC 2 OM3/OM4
    10G SR SFP+ LC 2 OM3/OM4
    LR SFP+ LC 2 OM3/OM4
    1G SX SFP LC 2 OM3/OM4
    LX SFP LC 2 OS2



    mpo-mtp-patch-cord-polarity-24.png (243 KB)
    Paket Ağırlığı (Kg)
    0.2
Benzer Ürünler

Samm Teknoloji Hakkında

Fiber Optik Kablo Üreticisi

Türk fiber optik kablo üreticisi ve Avrupa, Asya ve Amerika için etkin bir tedarikçi olan SAMM Teknoloji, küresel pazara çok yüksek potansiyelle katıldı. SAMM, harici ve dahili ortamlarda kullanılabilen sabit veya mobil ağlar için optimize edilmiş çok çeşitli fiber optik kablo türleri tasarlar ve üretir. SAMM, uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilen ve test edilen yenilikçi ürünlerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir, uygun maliyetli optik ürünler sunmaktadır.

Fiber Optik Uygulamaları Üreticisi

Samm Teknoloji, Türkiye'de fiber optik kablo uygulamaları üreticisi ve tedarikçisi, Avrupa ve Asya'da optik uygulamalar tedarikçisi olarak 2006 yılından bu yana yüksek kaliteli ve güvenilir fiber optik kablo grupları sunmaktadır. Tam donanımlı üretim tesislerimiz, laboratuvarlarımız ve uzun yıllardır fiber optikte vadeli uzmanlık, en üst düzeyde güvenilirliği sağlayan birinci sınıf bir fiber optik uygulama portföyü üretebiliyoruz. Bu nedenle, ana önceliklerden biri, üretim yeteneklerinin devam eden genişlemesi ve ilerlemesidir.

Data Center Çözümleri Üreticisi

Geleceğe hazır fiber optik Data Center ekipmanlarının Türk üreticisi olan SAMM Teknoloji, UHD ultra yüksek yoğunluklu MTP/MPO panelleri ve kasetleri, modüler HD paneller ve kablo kanletleri üretmektedir. SAMM Teknoloji, mega Data Center'lerine olan ihtiyacı artıran Bulut Bilişimin hızla yaygınlaşmasına da ayak uydurmuştur. SAMM, yüksek veri depolama yoğunluğu, veri trafiği ve veri güvenliği ile tüm yapılara uygun Veri Merkezi çözümleri ve ürünleri sunmaktadır.

Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Kolay İade
Taksitli Ödeme

hakkımızda

Adres

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli, Türkiye

Telefon

444 1 726

E-posta

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.