Splice to Patch Tepsi Tipi Çekmece | 19" 1U

Ürün Kodu MT00225
Kargoya Teslim 4-6 iş günü
Fiyatı Görmek İçin Lütfen İrtibata Geçin

Kapasite & Adaptör

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Dokümanlar
 • Yorumlar (0)
 • Teklif Talebi
 • Splice to Patch Tepsi Tipi Çekmece | 19" 1U

  Ürün Özellikleri

  24 fiber SC/E2000 Simpleks ve 48 fiber LC Dupleks kapasitesili olan, 1U 19" Splice to Patch fiber yönlendirme çekmeceleri, fiber kabloların sonlandırılması ve dağıtımı için uygundur, 1U sonlandırma kutuları 12 ile 24 arası port bulundurur. Fiber optik bağlantıları düzenlemek ve bağlamak için uygun ekipmanlardır. Telekomünikasyon ağı, merkez ofis optik kablo sistemi ve bina içi fiber ağlarda kullanım için uygundur. Fiber panellerimizin tipik tipi raf montajlıdır, isteğe bağlı farklı türde fiber optik adaptör bağlantı noktaları ve önceden takılmış iç tepsiler ve aksesuarlar, farklı türde isteğe bağlı pigtailler bulunur.

  Özellikler

  • 1U, 19", Splice to Patch Fiber Yönlendirme Çekmeceleri
  • 24 Fiber SC/E2000 Simpleks ve 48 Fiber LC Dupleks Kapasitesi
  • Genişlik x Yükseklik x Derinlik: 444 x 44 x 280 mm
  • *Uzatma parçası ile 21" kabinete takılabilir.
  Paket Boyutları (cm)
  59 x 40 x 15

Samm Teknoloji Hakkında

Fiber Optik Kablo Üreticisi

Türk fiber optik kablo üreticisi ve Avrupa, Asya ve Amerika için etkin bir tedarikçi olan SAMM Teknoloji, küresel pazara çok yüksek potansiyelle katıldı. SAMM, harici ve dahili ortamlarda kullanılabilen sabit veya mobil ağlar için optimize edilmiş çok çeşitli fiber optik kablo türleri tasarlar ve üretir. SAMM, uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilen ve test edilen yenilikçi ürünlerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir, uygun maliyetli optik ürünler sunmaktadır.

Fiber Optik Uygulamaları Üreticisi

Samm Teknoloji, Türkiye'de fiber optik kablo uygulamaları üreticisi ve tedarikçisi, Avrupa ve Asya'da optik uygulamalar tedarikçisi olarak 2006 yılından bu yana yüksek kaliteli ve güvenilir fiber optik kablo grupları sunmaktadır. Tam donanımlı üretim tesislerimiz, laboratuvarlarımız ve uzun yıllardır fiber optikte vadeli uzmanlık, en üst düzeyde güvenilirliği sağlayan birinci sınıf bir fiber optik uygulama portföyü üretebiliyoruz. Bu nedenle, ana önceliklerden biri, üretim yeteneklerinin devam eden genişlemesi ve ilerlemesidir.

Data Center Çözümleri Üreticisi

Geleceğe hazır fiber optik Data Center ekipmanlarının Türk üreticisi olan SAMM Teknoloji, UHD ultra yüksek yoğunluklu MTP/MPO panelleri ve kasetleri, modüler HD paneller ve kablo kanletleri üretmektedir. SAMM Teknoloji, mega Data Center'lerine olan ihtiyacı artıran Bulut Bilişimin hızla yaygınlaşmasına da ayak uydurmuştur. SAMM, yüksek veri depolama yoğunluğu, veri trafiği ve veri güvenliği ile tüm yapılara uygun Veri Merkezi çözümleri ve ürünleri sunmaktadır.

Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Kolay İade
Taksitli Ödeme

hakkımızda

Adres

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli, Türkiye

Telefon

444 1 726

E-posta

Türkiye'den Yurtiçi Talepler İçin


Yurtdışından Gelen Talepler İçin

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.