Yükseltilmiş Döşeme Menfezleri

Ürün Kodu T990
Kalan Stok 10
Fiyatı Görmek İçin Lütfen İrtibata Geçin

Damper Seçenekleri

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Dokümanlar
 • Yorumlar (0)
 • Teklif Talebi
 • Yükseltilmiş Döşeme Menfezleri

  Ürün Özellikleri

  Zemin ızgara çerçevesi, korozyon direnci ve sertlik avantajları ile yüksek kaliteli ekstrüde alüminyum profilden yapılmıştır. Damper mekanizmasında hava akış yoğunluğu tornavida ile düşükten yükseğe ayarlanabilir. Yapı, çerçeveye yerleştirilmiş yüz çubuklarıyla sağlam bir şekilde inşa edilmiştir. Çerçeve, 4 mm kalınlığında, flanş genişliği 30 mm olan yüksek kaliteli ekstrüzyon alüminyum profilden yapılandırılmıştır. “I” kesitli profiller 20 mm yüksekliğindedir ve yüksek kaliteli ekstrüde alüminyumdan yapılmıştır. RAL renk kodlarına göre epoksi polyester toz boya.

  Özellikler

  • Zemin ızgara çerçevesi, korozyon direnci ve sertlik avantajları ile yüksek kaliteli ekstrüde alüminyum profilden yapılmıştır.
  • Damper mekanizmasında hava akış yoğunluğu tornavida ile düşükten yükseğe ayarlanabilir.
  • Yapı, çerçeveye yerleştirilmiş yüz çubuklarıyla sağlam bir şekilde yapılmıştır
  • Çerçeve, 4 mm kalınlığında, flanş genişliği 30 mm olan yüksek kaliteli ekstrüde alüminyum profilden yapılandırılmıştır.
  • Yüksek kaliteli ekstrüde alüminyumdan yapılmış "I" kesitli profiller 20 mm yüksekliğindedir.
  • RAL renk kodlarına göre epoksi polyester toz boya.

Samm Teknoloji Hakkında

Fiber Optik Kablo Üreticisi

Türk fiber optik kablo üreticisi ve Avrupa, Asya ve Amerika için etkin bir tedarikçi olan SAMM Teknoloji, küresel pazara çok yüksek potansiyelle katıldı. SAMM, harici ve dahili ortamlarda kullanılabilen sabit veya mobil ağlar için optimize edilmiş çok çeşitli fiber optik kablo türleri tasarlar ve üretir. SAMM, uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilen ve test edilen yenilikçi ürünlerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir, uygun maliyetli optik ürünler sunmaktadır.

Fiber Optik Uygulamaları Üreticisi

Samm Teknoloji, Türkiye'de fiber optik kablo uygulamaları üreticisi ve tedarikçisi, Avrupa ve Asya'da optik uygulamalar tedarikçisi olarak 2006 yılından bu yana yüksek kaliteli ve güvenilir fiber optik kablo grupları sunmaktadır. Tam donanımlı üretim tesislerimiz, laboratuvarlarımız ve uzun yıllardır fiber optikte vadeli uzmanlık, en üst düzeyde güvenilirliği sağlayan birinci sınıf bir fiber optik uygulama portföyü üretebiliyoruz. Bu nedenle, ana önceliklerden biri, üretim yeteneklerinin devam eden genişlemesi ve ilerlemesidir.

Data Center Çözümleri Üreticisi

Geleceğe hazır fiber optik Data Center ekipmanlarının Türk üreticisi olan SAMM Teknoloji, UHD ultra yüksek yoğunluklu MTP/MPO panelleri ve kasetleri, modüler HD paneller ve kablo kanletleri üretmektedir. SAMM Teknoloji, mega Data Center'lerine olan ihtiyacı artıran Bulut Bilişimin hızla yaygınlaşmasına da ayak uydurmuştur. SAMM, yüksek veri depolama yoğunluğu, veri trafiği ve veri güvenliği ile tüm yapılara uygun Veri Merkezi çözümleri ve ürünleri sunmaktadır.

Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Kolay İade
Taksitli Ödeme

hakkımızda

Adres

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli, Türkiye

Telefon

444 1 726

E-posta

Türkiye'den Yurtiçi Talepler İçin


Yurtdışından Gelen Talepler İçin

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.