Yeni Stokta Yok

FVAm Serisi Masaüstü Mikroskoplar

Ürün Kodu MTVC229
Kalan Stok 0
Ürün Fiyatı :
55.289,83 TL + KDV

Adet

Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Dokümanlar
  • Yorumlar (0)
  • Teklif Talebi
  • FVAm Serisi Masaüstü Mikroskoplar

    Ürün Özellikleri

    FVAm MPO/MTP mikroskoplar, MPO/MTP ve diğer çok fiberli konnektörler için kullanılan ilk hepsi bir arada masaüstü inceleme ve analiz mikroskoplarıdır. FVAm mikroskopları, inceleme ve test sürecini birinci sınıf hız ve doğrulukla tamamen otomatikleştirir. FVAm MPO/MTP mikroskopları, 20 saniyeden daha kısa bir sürede çoklu fiber konnektörleri otomatik olarak test edebilir. Ek olarak, bir üretim hattındaki MPO kablolarının ve QSFP bileşenlerinin kalitesini ve performansını iyileştirmeyi amaçlayan üretim tesisleri için esastır.

    FVAm Mikroskoplarının Temel Özellikleri

    • Hızlı sonuçlarla otomatik inceleme ve analiz
    • Gömülü fiber uç yüz analizi
    • Kabul kriterlerinin endüstri standartları (IEC-61300-3-35)
    • Farklı konnektör konfigürasyonlarıyla birden fazla fiberi test edin
    • Doğu konnektörü anahtarlama için FMAG adaptörleri ile uyumlu
    • Kolayca sertifika raporlar
    • Entegre bir dokunmatik ekranla kopyalanabilir
    • Cihaz depolama ve çevrimiçi rapor dışa aktarma hakkında

    FVAm Mikroskopların Faydaları

    • Otomatik test ile güvenilir MPO/MTP üretim kalitesini sağlayın
    • Müşteri gereksinimlerini ve endüstri sertifikasyon standartlarını takip eder
    • Üretim iş akışı optimizasyonu
    • Hızlı ve güvenilir denetim yöntemleri

Samm Teknoloji Hakkında

Fiber Optik Kablo Üreticisi

Türk fiber optik kablo üreticisi ve Avrupa, Asya ve Amerika için etkin bir tedarikçi olan SAMM Teknoloji, küresel pazara çok yüksek potansiyelle katıldı. SAMM, harici ve dahili ortamlarda kullanılabilen sabit veya mobil ağlar için optimize edilmiş çok çeşitli fiber optik kablo türleri tasarlar ve üretir. SAMM, uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilen ve test edilen yenilikçi ürünlerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir, uygun maliyetli optik ürünler sunmaktadır.

Fiber Optik Uygulamaları Üreticisi

Samm Teknoloji, Türkiye'de fiber optik kablo uygulamaları üreticisi ve tedarikçisi, Avrupa ve Asya'da optik uygulamalar tedarikçisi olarak 2006 yılından bu yana yüksek kaliteli ve güvenilir fiber optik kablo grupları sunmaktadır. Tam donanımlı üretim tesislerimiz, laboratuvarlarımız ve uzun yıllardır fiber optikte vadeli uzmanlık, en üst düzeyde güvenilirliği sağlayan birinci sınıf bir fiber optik uygulama portföyü üretebiliyoruz. Bu nedenle, ana önceliklerden biri, üretim yeteneklerinin devam eden genişlemesi ve ilerlemesidir.

Data Center Çözümleri Üreticisi

Geleceğe hazır fiber optik Data Center ekipmanlarının Türk üreticisi olan SAMM Teknoloji, UHD ultra yüksek yoğunluklu MTP/MPO panelleri ve kasetleri, modüler HD paneller ve kablo kanletleri üretmektedir. SAMM Teknoloji, mega Data Center'lerine olan ihtiyacı artıran Bulut Bilişimin hızla yaygınlaşmasına da ayak uydurmuştur. SAMM, yüksek veri depolama yoğunluğu, veri trafiği ve veri güvenliği ile tüm yapılara uygun Veri Merkezi çözümleri ve ürünleri sunmaktadır.

Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Kolay İade
Taksitli Ödeme

hakkımızda

Adres

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli, Türkiye

Telefon

444 1 726

E-posta

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.