Kimwipes Fiber Temizleme Peçetesi,280 Adet,210x110mm

Ürün Kodu MT02625
Kalan Stok 208
Ürün Fiyatı :
101,38 TL + KDV

Adet

Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Dokümanlar
 • Yorumlar (0)
 • Teklif Talebi
 • Kimwipes Fiber Temizleme Peçetesi,280 Adet,210x110mm

  Ürün Özellikleri

  Kimwipes, laboratuvar ekipmanlarını ve enstrümanlarını, kamera lensini, fiber optik konektörleri ve diğer elektronik eşyaları temizlemek için kullanılabilecek özel olarak tasarlanmış kağıt fiber optik temizleme mendilleridir. Bu hassas görev mendilleri, minimum tiftik veya toz varlığının ekipmanın veya elektronik öğenin normal çalışmasına müdahale edebileceği yüzeyleri temizlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Kimwipes, bez veya kağıt mendil gibi bir temizlik ortamının getirdiği en ufak bir kontaminasyonun bile ekipmanda ciddi hatalara veya aşınmaya yol açabileceği son derece faydalıdır. Kimwipes laboratuvarlar ve üretim tesisleri için ideal bir temizleme çözümüdür.

  Kimwipes, temizlik sırasında yırtılmayı azaltan ancak yumuşak ve aşındırıcı olmayan yüksek bir gerilme mukavemetine sahiptir. Bu mendiller, FCC2 Fiber Optik Temizleme Sıvısı ile fiber optik konektörlerin ıslak temizliğinde veya kuru temizleme çözeltisi olarak kullanılmalarına izin veren oldukça emicidir. Füzyon yapıştırmadan ve konektörleri sonlandırmadan önce elyafları temizlemek için FPF1 Fiber Hazırlama Sıvısı ile Kimwipes kullanın.

  Özellikleri

  • Yüksek kaliteli düşük tiftikli mendil
  • Yumuşak ve aşındırıcı olmayan
  • Son derece emici
  • Kutu başına 280 mendil

  Uygulamalar

  • Laboratuarlar ve üretim tesisleri için ideal
  • Fiber optik konektörler için ıslak veya kuru temizleme
  • Konnektörleri birleştirmeden veya sonlandırmadan önce lif hazırlama
  • Laboratuar ekipman ve elektronik temizliği

Samm Teknoloji Hakkında

Fiber Optik Kablo Üreticisi

Türk fiber optik kablo üreticisi ve Avrupa, Asya ve Amerika için etkin bir tedarikçi olan SAMM Teknoloji, küresel pazara çok yüksek potansiyelle katıldı. SAMM, harici ve dahili ortamlarda kullanılabilen sabit veya mobil ağlar için optimize edilmiş çok çeşitli fiber optik kablo türleri tasarlar ve üretir. SAMM, uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilen ve test edilen yenilikçi ürünlerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir, uygun maliyetli optik ürünler sunmaktadır.

Fiber Optik Uygulamaları Üreticisi

Samm Teknoloji, Türkiye'de fiber optik kablo uygulamaları üreticisi ve tedarikçisi, Avrupa ve Asya'da optik uygulamalar tedarikçisi olarak 2006 yılından bu yana yüksek kaliteli ve güvenilir fiber optik kablo grupları sunmaktadır. Tam donanımlı üretim tesislerimiz, laboratuvarlarımız ve uzun yıllardır fiber optikte vadeli uzmanlık, en üst düzeyde güvenilirliği sağlayan birinci sınıf bir fiber optik uygulama portföyü üretebiliyoruz. Bu nedenle, ana önceliklerden biri, üretim yeteneklerinin devam eden genişlemesi ve ilerlemesidir.

Data Center Çözümleri Üreticisi

Geleceğe hazır fiber optik Data Center ekipmanlarının Türk üreticisi olan SAMM Teknoloji, UHD ultra yüksek yoğunluklu MTP/MPO panelleri ve kasetleri, modüler HD paneller ve kablo kanletleri üretmektedir. SAMM Teknoloji, mega Data Center'lerine olan ihtiyacı artıran Bulut Bilişimin hızla yaygınlaşmasına da ayak uydurmuştur. SAMM, yüksek veri depolama yoğunluğu, veri trafiği ve veri güvenliği ile tüm yapılara uygun Veri Merkezi çözümleri ve ürünleri sunmaktadır.

Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Kolay İade
Taksitli Ödeme

hakkımızda

Adres

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli, Türkiye

Telefon

444 1 726

E-posta

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.