Makaralı Fiber Optik Temizleme Kaseti

Ürün Kodu MT09477
Kalan Stok 0
Fiyatı Görmek İçin Lütfen İrtibata Geçin
Kampanya
Alarm Icon Heart icon
 • Ürün Özellikleri
 • Dokümanlar
 • Yorumlar (0)
 • Teklif Talebi
 • Makaralı Fiber Optik Temizleme Kaseti

  Ürün Özellikleri

  Bu fiber optik temizleme kaseti FC, SC, ST, LC ve MU gibi birçok konektörle uyumludur. Lif kaybına neden olan ve fiber konektörlerde kalıcı oyunlara neden olabilecek yağ, toz ve kir partikülleri gibi kirleticileri ortadan kaldırabilir. Optik konektör temizleme kasetinde, her tıklamayla bir silme yapan bir anti-statik mikrofiber temizlik bezi bandı vardır ve temizleme kaseti 500 konektöre kadar temizleyebilir.

  Özellikleri

  • Tüm operatörler, alkol veya diğer çözücüler olmadan sürekli olarak yüksek kaliteli temizlik elde edebilecek şekilde tasarlanmıştır.
  • Avuç içi ve hafif. Mühendislik laboratuvarında, üretim hattında veya sahada kullanımı kolay ve güvenlidir.
  • Temizleme bandı değiştirilebilir ve uygun maliyetlidir.
  • Bir temizleme bandı 500'den fazla mendil için kullanılabilir.
  • Tozun temizlendikten sonra halkaya tekrar takılmasını önlemek için mükemmel anti-statik özelliklere sahiptir.

Samm Teknoloji Hakkında

Fiber Optik Kablo Üreticisi

Türk fiber optik kablo üreticisi ve Avrupa, Asya ve Amerika için etkin bir tedarikçi olan SAMM Teknoloji, küresel pazara çok yüksek potansiyelle katıldı. SAMM, harici ve dahili ortamlarda kullanılabilen sabit veya mobil ağlar için optimize edilmiş çok çeşitli fiber optik kablo türleri tasarlar ve üretir. SAMM, uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilen ve test edilen yenilikçi ürünlerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir, uygun maliyetli optik ürünler sunmaktadır.

Fiber Optik Uygulamaları Üreticisi

Samm Teknoloji, Türkiye'de fiber optik kablo uygulamaları üreticisi ve tedarikçisi, Avrupa ve Asya'da optik uygulamalar tedarikçisi olarak 2006 yılından bu yana yüksek kaliteli ve güvenilir fiber optik kablo grupları sunmaktadır. Tam donanımlı üretim tesislerimiz, laboratuvarlarımız ve uzun yıllardır fiber optikte vadeli uzmanlık, en üst düzeyde güvenilirliği sağlayan birinci sınıf bir fiber optik uygulama portföyü üretebiliyoruz. Bu nedenle, ana önceliklerden biri, üretim yeteneklerinin devam eden genişlemesi ve ilerlemesidir.

Data Center Çözümleri Üreticisi

Geleceğe hazır fiber optik Data Center ekipmanlarının Türk üreticisi olan SAMM Teknoloji, UHD ultra yüksek yoğunluklu MTP/MPO panelleri ve kasetleri, modüler HD paneller ve kablo kanletleri üretmektedir. SAMM Teknoloji, mega Data Center'lerine olan ihtiyacı artıran Bulut Bilişimin hızla yaygınlaşmasına da ayak uydurmuştur. SAMM, yüksek veri depolama yoğunluğu, veri trafiği ve veri güvenliği ile tüm yapılara uygun Veri Merkezi çözümleri ve ürünleri sunmaktadır.

Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Kolay İade
Taksitli Ödeme

hakkımızda

Adres

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli, Türkiye

Telefon

444 1 726

E-posta

Türkiye'den Yurtiçi Talepler İçin


Yurtdışından Gelen Talepler İçin

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.