Uniboot Connectors LC/APC-LC/APC | Single Mode G657.A2 | UNI10 | Uniboot Patch Cord | 2.0mm

Ürün Kodu T1121
Kargoya Teslim 9 iş günü
certificate-icons-02.png (211 KB)
Ürün Fiyatı :
323,19 TL + KDV

Adet

Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Dokümanlar
  • Yorumlar (0)
  • Video
  • Teklif Talebi
  • Uniboot Connectors LC/APC-LC/APC | Single Mode G657.A2 | UNI10 | Uniboot Patch Cord | 2.0mm

    Ürün Özellikleri

    LC uniboot fiber patch kablosunun her iki tarafında dupleks yapıda ve single mode LC/APC uniboot konnektörleri bulunur. 2,0 mm veya 3,0 mm bir yuvarlak yapı içinde iki fiber iletimine izin veren özel bir kablo tasarımı kullanır. Konnektör üzerindeki muhafaza yapısının geri çekilerek  LC konnektörlerin döndürülmesi ile polarite değişikliği yapılabilmektedir. Polariteyi değiştirmek için herhangi bir alet gerekmez. Bu yapılar fibere zarar vermemek için 180 derecelik bir güvenlik sınırına sahiptir. Polaritenin ters çevrilmesi esnasında fiberler korunaksız durumda kalmazlar ve zarar görmeleri engellenmiş olur. 

    LC Duplex Uniboot'un modern tasarımı yüksek kapasite uygulamalar için tasarlanmıştır. Bir panel maksimum yoğunlukta olduğunda, kullanıcı adaptörlere kolayca erişebilir ve muhafazanın kenarlarını tutarak veya itme-çekme boot mekanizmasını kullanarak bunları çıkarabilir. DirectConecTM itme-çekme boot mekanizması, konektörün kolayca takılmasını ve çıkarılmasını sağlar.

    Teknik Özellikler

    • Geçiş Kaybı, IL (IEC 61300-3-4-Method-B): ≤ 0.30 dB
    • Geri Dönüş Kaybı, RL (IEC 61300-3-6-Method-B): ≥ 50 dB (UPC), ≥ 60 dB (APC)
    • Süreklilik: >500 kapışma; 0,1 dB tipik değişim ile
    • Yanmazlık: UL94 V-0
    • Çalışma Sıcaklığı: -40°C ile +85°C arasında
    • Konnektör Uç Geometrisi: IEC 61755-3
    • LC Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754-20, TIA 604-10-A, RoHS

    Ana Özellikler

    • Geleneksel optik patch kablolara kıyasla yerden %50 tasarruf sağlar
    • Alet gerektirmeden polarite değiştirme yapılabilir
    • Renk kodlu polarite penceresi polariteyi açıkça görünür kılar
    • Yüksek kapasite uygulamaları için itme-çekme boot yapısı ile küçük ölçülerde tasarım
    • Multi mode ve Single mode için 2 mm veya 3 mm kablo seçenekleri
    • IEC standardı Zayıflama Derecesi B için rastgele eşleşme gereksinimleri
      (0,12 dB ortalama, konektörlerin ≥ %97'si için maksimum 0,25 dB)
    Paket Ağırlığı (Kg)
    0.2
  • {{EMBED}}
Benzer Ürünler

Samm Teknoloji Hakkında

Fiber Optik Kablo Üreticisi

Türk fiber optik kablo üreticisi ve Avrupa, Asya ve Amerika için etkin bir tedarikçi olan SAMM Teknoloji, küresel pazara çok yüksek potansiyelle katıldı. SAMM, harici ve dahili ortamlarda kullanılabilen sabit veya mobil ağlar için optimize edilmiş çok çeşitli fiber optik kablo türleri tasarlar ve üretir. SAMM, uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilen ve test edilen yenilikçi ürünlerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir, uygun maliyetli optik ürünler sunmaktadır.

Fiber Optik Uygulamaları Üreticisi

Samm Teknoloji, Türkiye'de fiber optik kablo uygulamaları üreticisi ve tedarikçisi, Avrupa ve Asya'da optik uygulamalar tedarikçisi olarak 2006 yılından bu yana yüksek kaliteli ve güvenilir fiber optik kablo grupları sunmaktadır. Tam donanımlı üretim tesislerimiz, laboratuvarlarımız ve uzun yıllardır fiber optikte vadeli uzmanlık, en üst düzeyde güvenilirliği sağlayan birinci sınıf bir fiber optik uygulama portföyü üretebiliyoruz. Bu nedenle, ana önceliklerden biri, üretim yeteneklerinin devam eden genişlemesi ve ilerlemesidir.

Data Center Çözümleri Üreticisi

Geleceğe hazır fiber optik Data Center ekipmanlarının Türk üreticisi olan SAMM Teknoloji, UHD ultra yüksek yoğunluklu MTP/MPO panelleri ve kasetleri, modüler HD paneller ve kablo kanletleri üretmektedir. SAMM Teknoloji, mega Data Center'lerine olan ihtiyacı artıran Bulut Bilişimin hızla yaygınlaşmasına da ayak uydurmuştur. SAMM, yüksek veri depolama yoğunluğu, veri trafiği ve veri güvenliği ile tüm yapılara uygun Veri Merkezi çözümleri ve ürünleri sunmaktadır.

Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Kolay İade
Taksitli Ödeme

hakkımızda

Adres

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli, Türkiye

Telefon

444 1 726

E-posta

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.