LC/UPC-LC/UPC | Single Mode G657.A2 Duplex Patch Cord | 2.0x4.1mm

Ürün Kodu MT00261
Kalan Stok 1567
certificate-icons-02.png (211 KB)
Ürün Fiyatı :
70,76 ₺ + KDV

Adet

Kampanya
Alarm Icon Heart icon
  • Ürün Özellikleri
  • Dokümanlar
  • Yorumlar (0)
  • Teklif Talebi
  • LC/UPC-LC/UPC | Single Mode G657.A2 Duplex Patch Cord | 2.0x4.1mm

    Ürün Özellikleri

    This duplex patch cord has two blue LC/UPC connectors on both sides, and they are connected by two single-mode A2 fibers with 9µm core diameter and 125µm cladding diameter.

    LC means "Lucent Connector" and it has 1.25mm diameter ceramic ferrule. The connector ferrule on one side is UPC, which means its surface is ultra polished for ultra physical contactDuplex means the cord has two fiber cables bonded together and that it can be used with Rx and Tx systems.

    Specifications

    • Insertion Loss (IEC 61300-3-4-Method-B): ≤ 0.30 dB
    • Return Loss (IEC 61300-3-6-Method-B): ≥ 50 dB (UPC),  60 dB (APC)
    • Durability: ≥ 1000 mating cycles
    • Flammability: UL94 V-0
    • Operating Temperature: -40?C to +85?C
    • Connector End Face Geometry: IEC 61755-3
    • LC Connector Compliance: IEC 61754-20, TIA 604-10-A, RoHS
    • SC Connector Compliance: IEC 61754-4, TIA 604-3, RoHS
    • FC Connector Compliance: IEC 61754?13, TIA 604?4?A, RoHS
    • ST Connector Compliance: IEC 61754?2, TIA 604?2, RoHS 
    • E2000 Connector Compliance: IEC 61754 - 15, TIA 604 - 16, RoHS
    Paket Ağırlığı (Kg)
    0.2
Benzer Ürünler

Samm Teknoloji Hakkında

Fiber Optik Kablo Üreticisi

Türk fiber optik kablo üreticisi ve Avrupa, Asya ve Amerika için etkin bir tedarikçi olan SAMM Teknoloji, küresel pazara çok yüksek potansiyelle katıldı. SAMM, harici ve dahili ortamlarda kullanılabilen sabit veya mobil ağlar için optimize edilmiş çok çeşitli fiber optik kablo türleri tasarlar ve üretir. SAMM, uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilen ve test edilen yenilikçi ürünlerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir, uygun maliyetli optik ürünler sunmaktadır.

Fiber Optik Uygulamaları Üreticisi

Samm Teknoloji, Türkiye'de fiber optik kablo uygulamaları üreticisi ve tedarikçisi, Avrupa ve Asya'da optik uygulamalar tedarikçisi olarak 2006 yılından bu yana yüksek kaliteli ve güvenilir fiber optik kablo grupları sunmaktadır. Tam donanımlı üretim tesislerimiz, laboratuvarlarımız ve uzun yıllardır fiber optikte vadeli uzmanlık, en üst düzeyde güvenilirliği sağlayan birinci sınıf bir fiber optik uygulama portföyü üretebiliyoruz. Bu nedenle, ana önceliklerden biri, üretim yeteneklerinin devam eden genişlemesi ve ilerlemesidir.

Data Center Çözümleri Üreticisi

Geleceğe hazır fiber optik Data Center ekipmanlarının Türk üreticisi olan SAMM Teknoloji, UHD ultra yüksek yoğunluklu MTP/MPO panelleri ve kasetleri, modüler HD paneller ve kablo kanletleri üretmektedir. SAMM Teknoloji, mega Data Center'lerine olan ihtiyacı artıran Bulut Bilişimin hızla yaygınlaşmasına da ayak uydurmuştur. SAMM, yüksek veri depolama yoğunluğu, veri trafiği ve veri güvenliği ile tüm yapılara uygun Veri Merkezi çözümleri ve ürünleri sunmaktadır.

Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Kolay İade
Taksitli Ödeme

hakkımızda

Adres

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli, Türkiye

Telefon

444 1 726

E-posta

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.