LC/UPC Pigtail | Multi Mode G651.OM3 | 0.9mm

Ürün Kodu : T685
certificate-icons-02.png (211 KB)
Ürün Fiyatı :
9,68 TL + KDV
Request for Quote
Kampanya
Tahmini Kargoya Teslim : 2 iş günü
  • Ürün Özellikleri
  • Dokümanlar
  • Yorumlar (0)
  • Teklif Talebi
  • LC/UPC Pigtail | Multi Mode G651.OM3 | 0.9mm
    Ürün Özellikleri

    Özellikler

    • Geçiş Kaybı, IL (IEC 61300-3-4-Method-B): ≤ 0.30 dB
    • Geri Dönüş Kaybı, RL (IEC 61300-3-6-Method-B): ≥ 35 dB (UPC),
    • Süreklilik: >500 kapışma; <0,1 dB tipik değişi ile
    • Yanmazlık: UL94 V-0
    • Çalışma Sıcaklığı: -40°C ile +85°C arasında
    • Konnektör Uç Geometrisi: IEC 61755-3
    • LC Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754-20, TIA 604-10-A, RoHS
    • SC Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754-4, TIA 604-3, RoHS
    • FC Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754–13, TIA 604–4–A, RoHS
    • ST Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754–2, TIA 604–2, RoHS
    • LSH Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754-15, TIA 604-16, RoHS
  • Fiber Optic Pigtail | Multi Mode Datasheet
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.