Yeni Stokta Yok

Mini 6S+ Wi-Fi Ek Cihazı

Ürün Kodu MT12721
Kalan Stok 0
Marka FiberFox
Ürün Fiyatı :
103.187,88 TL + KDV

Adet

Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Dokümanlar
  • Yorumlar (1)
  • Teklif Talebi
  • Mini 6S+ Wi-Fi Ek Cihazı

    Ürün Özellikleri

    FiberFox'tan AOCAT (Otomatik Optik Çekirdek Analizi ve İzleme) sistemine sahip olan, WiFi bağlantılı Mini 6S+ W füzyon splice ek cihazıdır. Mini 6S+ W, otomatik hizalama ve füzyon işlemine sahiptir ve ortalama 0,02 dB fıber loss ve 6 saniye hızlı performansa sahiptir. Ek olarak, WiFi bağlantısı ve Android veya iOS uygulamasını kullanarak telefonlara bağlanıp PDF raporları gönderebilir. Mini 6S+ W, bir ek yeri koruyucu kılıfını oda sıcaklığından 10 saniyede ve sürekli ısıtma ile 6 saniyede ısıyla büzüştürebilir. Ayrıca 600 döngü splice ekleme ve koruyucu ısıtmaya dayanabilen iki pil kullanır. Ayrıca, FiberFox Mini 6S+ W, LED aydınlatmaya, temperli cam dokunmatik ekrana sahiptir ve SOC (splice ek ile uyumlu konnektör) ile uyumludur. Tüm FiberFox füzyon splice ek cihazları toz geçirmez, darbeye dayanıklı ve su geçirmez.

    FiberFox Mini 6S+ W Özellikleri

    Ekleme Yöntemi
    Çekirdek Hizalama AOCAT(Automatic Optical Core Analysis & Tracking) Sistemi
    Ortalama Fiber Loss
    SM(0.02dB) / MM(0.01dB) / DS(0.04dB) / NZDS(0.04dB) / G.657(0.02dB)
    Return Loss
    >>60dB
    Ekleme Süresi
    6s ortalama SM
    Elektrodve Ömrü
    >5500 yay
    Uygulanabilir Fiber
    SM(ITU-T G.652, MM(ITU-T G.651), DS(ITU-T G.653), NZDS(ITU-T G.655),
    IT-G657A, IT-G657B, 0,25 mm, 0,9 mm, 2,0 mm, 2,4 mm, 3,0 mm, DÜZ(iç mekan kablosu)
    Bölünmüş Uzunluk
    Kaplama Çapı < 0.25mm = 8-16mm, Kaplama Çapı gt; 0,25 mm = minimum 16 mm
    Kaplama Çapı
    100-3.000um
    Kaplama Çapı
    80-150um
    Isıtma Programları
    Fabrikada kurulum modu: 10, Kullanıcı tarafından kurulabilir mod: 32
    Isıtma Süresi
    10sn  (* sürekli ısıtma moduyla 6 sn)
    Ek Koruyucu
    40mm, 60mm, SOC Bağlayıcı
    Veri Çıkışı
    Mini USB - Wi-Fi - Telefon Uygulaması
    Birleştirme Programları
    Fabrikada kurulu mod: 38, Kullanıcı tarafından kurulabilir mod: 90
    Birleştirme Belleği
    10.000'e kadar kayıt ve 2.000'e kadar ekleme görüntüsü
    Pil
    Tipik 200 Döngü (Ekleme ve Isıtma) / tek pil <2 Pil Standart>
    Güç Kaynağı
    AC 100-240V giriş veya DC 9~14V
    Monitör
    720P Renkli 4,3” LCD monitör, Tam Dokunmatik Ekranlı (Temperli Cam)
    Kameralar
    2 CCD kamera sistemi
    Büyütme
    XY stili : 160 güç, X/Y : 320 güç
    Fiber Ekran
    X/Y veya XY, tek X.Y
    Ağırlık
    3,09 lb (pilsiz)
    Boyut
    4,8 x 4,88 x 5,4 (inç)
    Rüzgar Koruması
    Maksimum rüzgar hızı 15m/sn
    İşletim Ortamı
    Yükseklik 0-5.000 metre, -15~60˚C, %0~95 bağıl nem
    Depolama Koşulu
    Sıcaklık -40 to 80˚C, %0~95 bağıl nem, pil -20~30˚C
    Çekme Testi
    1,96~2,25N (standart)

    FiberFox Mini 6S+ W Paket İçeriği

    1. MINI 6S+ Wi-Fi Füzyon Ek Cihazı
    2. Kesici Yumuşak Çanta
    3. Mini 50GB+ Fiber Optik Kesic
    4. Güç Kablosu
    5. USB Kablosu
    6. AC Adaptörü
    7. Oto Şarj Kablosu
    8. Soğutma Tepsisi
    9. Yedek Elektrotlar
    10. 2 Pil Paketi
    11. Omuz askısı
    12. Kullanım Kılavuzu CD'si
    13. El Taşıma Çantası
    FiberFox Mini 6S+ Wi-Fi Paket İçeriği

Samm Teknoloji Hakkında

Fiber Optik Kablo Üreticisi

Türk fiber optik kablo üreticisi ve Avrupa, Asya ve Amerika için etkin bir tedarikçi olan SAMM Teknoloji, küresel pazara çok yüksek potansiyelle katıldı. SAMM, harici ve dahili ortamlarda kullanılabilen sabit veya mobil ağlar için optimize edilmiş çok çeşitli fiber optik kablo türleri tasarlar ve üretir. SAMM, uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilen ve test edilen yenilikçi ürünlerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir, uygun maliyetli optik ürünler sunmaktadır.

Fiber Optik Uygulamaları Üreticisi

Samm Teknoloji, Türkiye'de fiber optik kablo uygulamaları üreticisi ve tedarikçisi, Avrupa ve Asya'da optik uygulamalar tedarikçisi olarak 2006 yılından bu yana yüksek kaliteli ve güvenilir fiber optik kablo grupları sunmaktadır. Tam donanımlı üretim tesislerimiz, laboratuvarlarımız ve uzun yıllardır fiber optikte vadeli uzmanlık, en üst düzeyde güvenilirliği sağlayan birinci sınıf bir fiber optik uygulama portföyü üretebiliyoruz. Bu nedenle, ana önceliklerden biri, üretim yeteneklerinin devam eden genişlemesi ve ilerlemesidir.

Data Center Çözümleri Üreticisi

Geleceğe hazır fiber optik Data Center ekipmanlarının Türk üreticisi olan SAMM Teknoloji, UHD ultra yüksek yoğunluklu MTP/MPO panelleri ve kasetleri, modüler HD paneller ve kablo kanletleri üretmektedir. SAMM Teknoloji, mega Data Center'lerine olan ihtiyacı artıran Bulut Bilişimin hızla yaygınlaşmasına da ayak uydurmuştur. SAMM, yüksek veri depolama yoğunluğu, veri trafiği ve veri güvenliği ile tüm yapılara uygun Veri Merkezi çözümleri ve ürünleri sunmaktadır.

Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Kolay İade
Taksitli Ödeme

hakkımızda

Adres

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli, Türkiye

Telefon

444 1 726

E-posta

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.