MTP Dişi Loop Back Modülü Loopback Adapters

Ürün Kodu T1295
Kargoya Teslim 5 iş günü
Fiyatı Görmek İçin Lütfen İrtibata Geçin
Kampanya
Alarm Icon Heart icon
  • Ürün Özellikleri
  • Dokümanlar
  • Yorumlar (0)
  • Teklif Talebi
  • MTP Dişi Loop Back Modülü

    Ürün Özellikleri
    MTP/MPO Loop Back modüllerinin bir MTP/MPO konnektörü vardır ancak içindeki fiberler birbirine bağlıdır. Bu MTP/MPO Loopback, Base-8 adaptörleri ile uyumlu bir base-12 dişi konnektöre veya bir base-24 dişi konnektöre sahiptir. Bir fiber optik sinyal için bir geri dönüş yama ortamı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Veri iletimi için fiber optik Loop Back modülleri kullanılarak, cihaz tarafından yayılan sinyal, aktif bir bileşenin iletim (Tx) ucundan aynı bileşenin alma (Rx) ucuna döngülenir. Tipik olarak, fiber optik test uygulamaları veya ağ restorasyonları için kullanılır. Test uygulamaları için, bir sorunu teşhis etmek için Loop Back sinyali kullanılır. MTP Fiber Loop Back Modülü, bir dizi fiber optik test uygulaması için kesinlikle ekonomik bir çözümdür. Loopback Adapters

Samm Teknoloji Hakkında

Fiber Optik Kablo Üreticisi

Türk fiber optik kablo üreticisi ve Avrupa, Asya ve Amerika için etkin bir tedarikçi olan SAMM Teknoloji, küresel pazara çok yüksek potansiyelle katıldı. SAMM, harici ve dahili ortamlarda kullanılabilen sabit veya mobil ağlar için optimize edilmiş çok çeşitli fiber optik kablo türleri tasarlar ve üretir. SAMM, uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilen ve test edilen yenilikçi ürünlerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir, uygun maliyetli optik ürünler sunmaktadır.

Fiber Optik Uygulamaları Üreticisi

Samm Teknoloji, Türkiye'de fiber optik kablo uygulamaları üreticisi ve tedarikçisi, Avrupa ve Asya'da optik uygulamalar tedarikçisi olarak 2006 yılından bu yana yüksek kaliteli ve güvenilir fiber optik kablo grupları sunmaktadır. Tam donanımlı üretim tesislerimiz, laboratuvarlarımız ve uzun yıllardır fiber optikte vadeli uzmanlık, en üst düzeyde güvenilirliği sağlayan birinci sınıf bir fiber optik uygulama portföyü üretebiliyoruz. Bu nedenle, ana önceliklerden biri, üretim yeteneklerinin devam eden genişlemesi ve ilerlemesidir.

Data Center Çözümleri Üreticisi

Geleceğe hazır fiber optik Data Center ekipmanlarının Türk üreticisi olan SAMM Teknoloji, UHD ultra yüksek yoğunluklu MTP/MPO panelleri ve kasetleri, modüler HD paneller ve kablo kanletleri üretmektedir. SAMM Teknoloji, mega Data Center'lerine olan ihtiyacı artıran Bulut Bilişimin hızla yaygınlaşmasına da ayak uydurmuştur. SAMM, yüksek veri depolama yoğunluğu, veri trafiği ve veri güvenliği ile tüm yapılara uygun Veri Merkezi çözümleri ve ürünleri sunmaktadır.

Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Kolay İade
Taksitli Ödeme

hakkımızda

Adres

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli, Türkiye

Telefon

444 1 726

E-posta

Türkiye'den Yurtiçi Talepler İçin


Yurtdışından Gelen Talepler İçin

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.