SC-APC Saha Tipi Yuvarlak Kablo EZ! Konnektör - 3mm

Ürün Kodu MT40029
Kalan Stok 4579
Marka Furukawa Electric
Fiyatı Görmek İçin Lütfen İrtibata Geçin
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Dokümanlar
 • Yorumlar (0)
 • Teklif Talebi
 • SC-APC Saha Tipi Yuvarlak Kablo EZ! Konnektör - 3mm

  Ürün Özellikleri

  Kolay kurulum için bir SC-APC saha tipi konnektördür. Bu EZ! konnektör, saha kurulumu sırasında özel alet, epoksi veya parlatma gerektirmez. SC-APC EZ! alan konnektörü, yüksek optik ve mekanik performansa sahiptir ve hızlı ve kolay alan sonlandırma sağlar. EZ! saha optik konnektörü, 3 mm çapında ve yarı sıkı kaplamalı kompakt yuvarlak kabloların hızlı ve kolay bağlantısı için geliştirilmiştir. Bu kolay konnektör, FTTx ağlarında optik kabloların saha konnektörü için kullanılır ve kontrollü alanlarda veya sonlandırma kutularında iç mekan uygulamaları için tasarlanmıştır.

  Özellikler

  Insertion Loss (dB) Tipik: 0,3 dB / Maksimum 0,5 dB
  Return Loss Tipik: 50 dB / Maksimum: 55 dB
  Parlatma Tipi APC
  Fiber Tipi Single Mod
  Genişlik 9,2 mm
  Yükseklik 7,4 mm
  Derinlik  61,0 mm
  Eksenel yük 20N (0,2 dB değişiklik)
  Çalışma Sıcaklığı -25C° ila 75°C.
  Depolama Sıcaklığı -25C° ila 75°C.

Samm Teknoloji Hakkında

Fiber Optik Kablo Üreticisi

Türk fiber optik kablo üreticisi ve Avrupa, Asya ve Amerika için etkin bir tedarikçi olan SAMM Teknoloji, küresel pazara çok yüksek potansiyelle katıldı. SAMM, harici ve dahili ortamlarda kullanılabilen sabit veya mobil ağlar için optimize edilmiş çok çeşitli fiber optik kablo türleri tasarlar ve üretir. SAMM, uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilen ve test edilen yenilikçi ürünlerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir, uygun maliyetli optik ürünler sunmaktadır.

Fiber Optik Uygulamaları Üreticisi

Samm Teknoloji, Türkiye'de fiber optik kablo uygulamaları üreticisi ve tedarikçisi, Avrupa ve Asya'da optik uygulamalar tedarikçisi olarak 2006 yılından bu yana yüksek kaliteli ve güvenilir fiber optik kablo grupları sunmaktadır. Tam donanımlı üretim tesislerimiz, laboratuvarlarımız ve uzun yıllardır fiber optikte vadeli uzmanlık, en üst düzeyde güvenilirliği sağlayan birinci sınıf bir fiber optik uygulama portföyü üretebiliyoruz. Bu nedenle, ana önceliklerden biri, üretim yeteneklerinin devam eden genişlemesi ve ilerlemesidir.

Data Center Çözümleri Üreticisi

Geleceğe hazır fiber optik Data Center ekipmanlarının Türk üreticisi olan SAMM Teknoloji, UHD ultra yüksek yoğunluklu MTP/MPO panelleri ve kasetleri, modüler HD paneller ve kablo kanletleri üretmektedir. SAMM Teknoloji, mega Data Center'lerine olan ihtiyacı artıran Bulut Bilişimin hızla yaygınlaşmasına da ayak uydurmuştur. SAMM, yüksek veri depolama yoğunluğu, veri trafiği ve veri güvenliği ile tüm yapılara uygun Veri Merkezi çözümleri ve ürünleri sunmaktadır.

Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Kolay İade
Taksitli Ödeme

hakkımızda

Adres

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli, Türkiye

Telefon

444 1 726

E-posta

Türkiye'den Yurtiçi Talepler İçin


Yurtdışından Gelen Talepler İçin

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.