LC/UPC-LSH/UPC | Multi Mode G651.OM4 Duplex Patch Cord | 2.0x4.1mm

Ürün Kodu : MT04756
certificate-icons-02.png (211 KB)
Ürün Fiyatı :
84,98 TL + KDV
Request for Quote
Kampanya
Tahmini Kargoya Teslim : 3 iş günü
  • Ürün Özellikleri
  • Dokümanlar
  • Yorumlar (0)
  • Teklif Talebi
  • LC/UPC-LSH/UPC | Multi Mode G651.OM4 Duplex Patch Cord | 2.0x4.1mm
    Ürün Özellikleri

    LC (Lucent Connector) tip konnektörler 1.25 mm çaplı ferül yapısına sahiptir; LSH (E2000) tip konnektörler ferulü koruma amaçlı kapak bulundurur. PC, UPC ve APC kısaltmaları, konnektörlerin seramik ferülleri üzerindeki yüzey geometrilerinin fiziksel farklarını ifade eden tanımlamalardır. UPC (Ultra Physical Contact) konnektörün üzerindeki seramik ferül yapısının ekstra parlatılmış düz bir yapıya sahip olduğunu ifade ederken; APC (Angled Physical Contact) ise konnektörün üzerindeki seramik ferül yapısının ekstra parlatılmış 8° açılı bir yapıya sahip olduğunu ifade eder.

    2,0x4,1 ikili patch cord kabloları ITU-T G651.OM4 bükülmeye duyarlı fiberler ile üretilir. Daha sonra bir ucuna LC tip konnektör; diğer ucuna LSH tip konnektör montajı yapılır.

    LSH konnektörü, E2000 konnektör standartlarıyla uyumludur.

    Özellikler

    • Geçiş Kaybı, IL (IEC 61300-3-4-Method-B): ≤ 0.30 dB
    • Geri Dönüş Kaybı, RL (IEC 61300-3-6-Method-B): ≥ 35 dB 
    • Süreklilik: >500 kapışma; 0,1 dB tipik değişim ile
    • Yanmazlık: UL94 V-0
    • Çalışma Sıcaklığı: -40°C ile +85°C arasında
    • Konnektör Uç Geometrisi: IEC 61755-3
    • LC Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754-20, TIA 604-10-A, RoHS
    • SC Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754-4, TIA 604-3, RoHS
    • FC Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754–13, TIA 604–4–A, RoHS
    • ST Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754–2, TIA 604–2, RoHS
    • LSH Konnektör Uyumluluğu: IEC 61754 - 15, TIA 604 - 16, RoHS
    Ürün Özellikleri
    Konnektörler
    :
    LC-LSH
    Fiber Tipi
    :
    Multi Mode G651.OM4 - 50/125µ
  • Fiber Optic Patch Cord | Duplex Multi Mode | Datasheet
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.