SC/UPC-LC/UPC | Multi Mode G651.OM1 Duplex Patch Cord | 2.0x4.1mm

Ürün Kodu : MT02060
certificate-icons-02.png (211 KB)
Ürün Fiyatı :
36,96 TL + KDV
Request for Quote
Kampanya
Tahmini Kargoya Teslim : 2 iş günü
  • Ürün Özellikleri
  • Dokümanlar
  • Yorumlar (0)
  • Teklif Talebi
  • SC/UPC-LC/UPC | Multi Mode G651.OM1 Duplex Patch Cord | 2.0x4.1mm
    Ürün Özellikleri

    SC/UPC - LC/UPC Duplex Patch Cord toplam 4 adet konnektörden oluşur. Bu Patch Cord, Multi Mode OM1 fiber kablodan oluşur.  OM1 fiberler 62.5 µm core; 125 µm cladding çapına sahiptir.

    SC Konnektör (Square Connector), 2.5mm çaplı ferul yapısına sahiptir, kare bir konnektördür; UPC ise konnektörün içindeki seramik ferül yapısının ekstra parlatılmış düz bir yapıya sahip olduğunu ifade eder (Ultra Physical Contact). LC/UPC Konnektör (Lucent Connector), 1.25mm çaplı ferul yapısına sahiptir, SC konnektörün tam yarısı kadar taban alanına sahiptir; UPC ise konnektörün içindeki seramik ferül yapısının ekstra parlatılmış düz bir yapıya sahip olduğunu ifade eder (Ultra Physical Contact). Duplex olması sayesinde Rx ve Tx sistemiyle çalışabilir.

    Özellikler

    • Yansıma Kaybı (IEC 61300-3-4-Method-B) ≤ 0.30 dB
    • Geri Dönüş Kaybı (IEC 61300-3-6-Method-B) ≥ 50 dB (UPC), ≥ 60 dB (APC)
    • Sağlamlık >1000 mating cycles
    • Yanmazlık UL94 V-0
    • Çalışma Sıcaklığı -40°C to +85°C
    • Konnektör Uç Geometrisi IEC 61755-3
    • LC Konnektör Uyumluluğu IEC 61754-20, TIA 604-10-A, RoHS
    • SC Konnektör Uyumluluğu IEC 61754-4, TIA 604-3, RoHS
    • FC Konnektör Uyumluluğu IEC 61754–13, TIA 604–4–A, RoHS
    • ST Konnektör Uyumluluğu IEC 61754–2, TIA 604–2, RoHS
    • E2000 Konnektör Uyumluluğu IEC 61754 - 15, TIA 604 - 16, RoHS
    Ürün Özellikleri
    Konnektörler
    :
    SC-LC
    Fiber Tipi
    :
    Multi Mode G651.OM1 - 62,5/125µ
  • Fiber Optic Patch Cord | Duplex Multi Mode | Datasheet
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.