Stokta Yok

MTS-2000 | Quad SM/MM

Ürün Kodu MTVC159
Kalan Stok 0
Marka VIAVI
Ürün Fiyatı :
185.145,02 ₺ + KDV

Adet

Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Dokümanlar
  • Yorumlar (0)
  • Teklif Talebi
  • MTS-2000 | Quad SM/MM

    Ürün Özellikleri

    4146 QUAD MM/SM OTDR modülü, hızlı algılama zamanı, keskin çözünürlük( 0.8m event ölü bölge ) ve 850nm ve 1300nm de 26/24dB dinamik menzil sayesinde LAN/WAN ve multimode Access ağları kurulumu ve bakımı için ideal bir araçtır. MTS-2000, fiber ağların kurulumundan işletilmesine kadar her kademedeki testleri gerçekleştirmenizi sağlayan modüler bir OTDR cihazıdır. MTS-2000 ve 4146 QUAD OTDR modülü single mode ve multimode test kapasitesini (850/1300nm multimode ve 1310/1550nm singlemode dalga boylarında) tek modülde birleştirir. single mode dalga boyları için 37/35dB dinamik aralıkta, Quad OTDR Metro ve Access/FTTx ağlarında da kullanılabilir. Bu nedenlerde VIAVI 4146 Quad OTDR günlük işlerinde singlemode ve multimode uygulamalarında çalışmakta olan kurulum ekipleri/taşeronlar tarafından idealdir.

    VIAVI MTS-2000 OTDR Test Cihazı

    VIAVI MTS-2000 Fiber Optik Modüler OTDR Test Cihazı, 'Hands-free' çalışabilmeyi sağlayan taşıma çantası ile, tek tuşla test imkanı ve fiber konnektörün temiz/kirli olduğunu tespit eden fiber mikroskop aksesuarıyla, basit kullanım sağlayan ve birçok testi bir arada barındıran bir OTDR platformudur. VIAVI MTS-2000 Çoklu test ortamı. VIAVI MTS-2000 taşınabilir ve modüler bir fiber test aletidir. Bina, kampüs ve şehirsel FTTx uygulamalarında noktadan-noktaya veya noktadan-çok-noktaya (PON) yapılan fiber bağlantıların kurulumu, işletmeye alınması ve bakımı safhalarında ihtiyaç duyulan testleri gerçekleştirir.

    VIAVI MTS-2000 OTDR Faydaları

    • FTTx / PON, erişim, metro ve kurumsal ağlarla uyumludur.
    • Yüksek kaliteli konnektörleme, birleştirme ve sorun tespiti.
    • "hands-free" çantası ile iş akışını geliştirir.
    • Geçiş / başarısız sonuçlarla basit ve hızlı test.
    • Gelişmiş rapor üretimi ve esnek bağlantı.
    • StrataSync bulut özellikli yazılım ile uyumludur.

    VIAVI MTS-2000 Özellikleri

    • Dokunmatik ekran
    • 1310/1550/1625 nm ile üç dalga boyu 37/35/35 dB RMS Menzil
    • Orta mesafede uygun çözüm
    • Çanta ile birlikte
    • Dokunmatik ekranı ve kolay kullanımı ile çok avantajlı. MTS-2000 için dokunmatik ekran standart.
    • VIAVI MTS-2000'i kullanmak çok kolay ve pratiktir, fiber optik hatların ölçümünü yapmak için uzman olmanıza gerek yok, MTS-2000 ile rahatlıkla ölçüm yapabilirsiniz.
    • Ufak boyutları sayesinde tek elde taşınır, her yerde kullanılabilir.
    • VIAVI MTS-2000 ve MTS-4000 aynı modülleri çalıştırabilir, çalıştırdığı modüller aşağıdaki gibidir.

    Birçok Uygulamalar ve Maksimum Esneklik

    VIAVI MTS-2000 test cihazı, bağlantı denetimi, bağlantı kontrolü, kaynak kontrolü, ORL, OTDR, güç ölçer, PON seçimli güç ölçer ve CWDM optik spektrum analizörü gibi temel fiber analiz araçlarının tümünü destekler.

    VIAVI T-BERD / MTS-2000 ile kullanılan uygulama modülleri T-BERD / MTS-4000 ile birlikte kullanılabilir ve iki ürün birlikte kullanılabilir.

    Wifi, Bluetooth ve Ethernet ile Artan Verimlilik

    VIAVI T-BERD / MTS-2000, uzaktan kumanda, veri, kurulum, yükleme, indirme ve raporlama ve aktarma gibi çeşitli iletişim yeteneklerine sahiptir. VIAVI MTS-2000, bir adet yüksek hızlı 1G Ethernet portuna, üç USB portuna ve isteğe bağlı WiFi ve Bluetooth ağ bağlantılarına sahiptir.

    VIAVI 4146 QUAD OTDR Test Mödülü

    Aynı port üzerinde VIAVI 4146 QUAD OTDR ile birlikte gerçek kayıp test setini (ışık kaynağı ve güç ölçer) kombine etmek kullanıcılara fiberi kesmeden full aralıkta certifikasyon testi (devamlılık kontrolu, toplam link kaybı, uzunluk, konnektör yansıması ve event loss ölçümleri) yapma olanağı sağlar.Bu özellik her iki singlemode ve multimode optik portlarında entegre haldedir.

    VIAVI 4146 QUAD Modülü Faydaları

    • Kurulumlarda, LAN/WAN devreye alma ve bakımlarda, Access,Metro ve Wireless Backhaul ağlarda ideal bir test çözümü sunar.
    • Quad dalgaboyu singlemode/multimode versiyonuyla (QUAD) ve dual dalgaboyu multimode versiyonu(MM) esneklik getirir.
    • Her iki multimode ve singlemode OTDR portlarında entegre kayıp test setiyle full aralıkta fiber sertifikasyon testleri yapmaya olanak sağlar.
    • Bi-directional analiz, hata yer bulucusu, macro bükülme algılayıcı ve multi pulse yakalama test ölçümleri

    VIAVI 4146 QUAD Modülü Özellikleri

    • Dinamik menzil 26/24dB (MM) ve 37/35dB (SM)
    • Entegre singlemode ve multimode CW Işık Kaynağı ve Geniş band güç ölçer
    • TIA/IEC pass/fail eşikleri
    • 10MB den 40GigE test için optimize edilmiş
    • Katman 2 sertifikasyonu

    VIAVI MTS-2000 Detayları

    1. 5 inç dokunmatik ekran
    2. Şarj göstergesi
    3. Çalışma göstergesi
    4. Dosya menüsü
    5. Kurulum menüsü
    6. Başla dur
    7. Test göstergesi
    8. Açık kapalı
    9. Ana sayfa
    10. İptal etmek
    11. Yön ve doğrulama tuşları
    12. Sonuçlar sayfası
    13. Hoparlör
    14. Kulaklık girişi
    15. AC / DC girişi
    16. Slave mini USB bağlantı noktası
    17. RJ45 konektörü
    18. Ana USB girişi (2)
    19. Güç ölçer bağlantı noktası
    20. VFL veya konuşma seti bağlantı noktası
    21. WiFi ve Bluetooth seçenekleri
    22. Dokunmatik ekran için kalem
      Multimode Singlemode+Multimode Singlemode
    Mödül Tipi MM OTDR QUAD OTDR LM OTDR MA OTDR MP OTDR
    Dalgaboyları 850/1300 850/1300/1310/1550 1310/1550/1625/1650 1310/1550/1625/1650 1310/1490/1550/1625/1650 nm
    Dinamik Menzil 27/25dB 27/25/37/35dB 34/32/32/30dB 37/35/35/33dB 42/40/40/40/40dB
    Ölü Olay Bölgesi (EDZ) 0.8 m 08 m MM / 0.9 m SM 1 m 0.9 m 0.8 m
    Ölü Zayiflama Bölgesi (ADZ) 4 m 4 m 4 m 4 m 4 m
    Uygulamalar - MM uygulamalar (Datacom/IT/Private Enterprises)

    - MM networks

    - Kısa/Orta Mesafe SM uygulamaları

    - Kısa/Orta Mesafe SM uygulamaları

    - PON uygulamalarında 1/16 splitter öncesi veya sonrası testi

    - Kısa/Orta Mesafe SM uygulamaları

    - PON uygulamalarında 1/32 splitter öncesi veya sonrası testi

    - Orta/Uzum Mesafe SM uygulamaları

    - PON uygulamalarında 1/128 splitter öncesi veya sonrası testi

Samm Teknoloji Hakkında

Fiber Optik Kablo Üreticisi

Türk fiber optik kablo üreticisi ve Avrupa, Asya ve Amerika için etkin bir tedarikçi olan SAMM Teknoloji, küresel pazara çok yüksek potansiyelle katıldı. SAMM, harici ve dahili ortamlarda kullanılabilen sabit veya mobil ağlar için optimize edilmiş çok çeşitli fiber optik kablo türleri tasarlar ve üretir. SAMM, uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilen ve test edilen yenilikçi ürünlerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir, uygun maliyetli optik ürünler sunmaktadır.

Fiber Optik Uygulamaları Üreticisi

Samm Teknoloji, Türkiye'de fiber optik kablo uygulamaları üreticisi ve tedarikçisi, Avrupa ve Asya'da optik uygulamalar tedarikçisi olarak 2006 yılından bu yana yüksek kaliteli ve güvenilir fiber optik kablo grupları sunmaktadır. Tam donanımlı üretim tesislerimiz, laboratuvarlarımız ve uzun yıllardır fiber optikte vadeli uzmanlık, en üst düzeyde güvenilirliği sağlayan birinci sınıf bir fiber optik uygulama portföyü üretebiliyoruz. Bu nedenle, ana önceliklerden biri, üretim yeteneklerinin devam eden genişlemesi ve ilerlemesidir.

Data Center Çözümleri Üreticisi

Geleceğe hazır fiber optik Data Center ekipmanlarının Türk üreticisi olan SAMM Teknoloji, UHD ultra yüksek yoğunluklu MTP/MPO panelleri ve kasetleri, modüler HD paneller ve kablo kanletleri üretmektedir. SAMM Teknoloji, mega Data Center'lerine olan ihtiyacı artıran Bulut Bilişimin hızla yaygınlaşmasına da ayak uydurmuştur. SAMM, yüksek veri depolama yoğunluğu, veri trafiği ve veri güvenliği ile tüm yapılara uygun Veri Merkezi çözümleri ve ürünleri sunmaktadır.

Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Kolay İade
Taksitli Ödeme

hakkımızda

Adres

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli, Türkiye

Telefon

444 1 726

E-posta

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.