OLP-85 Optik Güç Ölçer

Ürün Kodu T1360
Kargoya Teslim 30 iş günü
Marka VIAVI
Teklif Talebi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Dokümanlar
 • Yorumlar (0)
 • Teklif Talebi
 • OLP-85 Optik Güç Ölçer

  Ürün Özellikleri

  SmartClass VIAVI OLP-82 güç ölçer, optik güç ölçümü (OPM) ve başarılı/başarısız fiber denetimini tek bir çözümde birleştiren ilk taşınabilir cihazdır. VIAVI SmartClass Fiber ailesinin bir üyesi olan VIAVI OLP-82, yüklenicilere müşterileri için sınıfının en iyisi güvenilir ağlar kurmaları için çok önemli bir araç sağlarken hizmet sağlayıcıların ağ bağlantılarından ömür boyu sistem performansı sağlamalarına yardımcı olur.

  Tek bir düğmeye basarak hem uç yüz kalitesi hem de OPM için hızlı başarılı/kalıcı kabul sonuçları sağladığı için VIAVI OLP-82, her beceri seviyesindeki teknisyenler için mükemmeldir. İşin kalitesini belgelemek için VIAVI OLP-82 ayrıca sertifika raporları oluşturabilir ve test sonuçlarını koruyabilir. Bu işlevleri tek bir sistemde birleştiren OLP-82, teknisyen davranışını daha iyi etkileyebilir ve işi ilk seferde doğru şekilde yapmaları için üretkenliği ve güvenilirliği en üst düzeye çıkaran akıcı bir iş akışında mevcut en iyi uygulamaları kullanmaya teşvik edebilir. Günümüzün fiber teknisyenleri, portatif VIAVI OLP-82'yi gittikleri her yerde, direklerde veya çukurlarda kullanabilirler. Bu güçlü, kullanıcı dostu çözüm, teknisyenlere en fazla esnekliği ve performansı sağlar ve herhangi bir teknisyenin anında fiber uzmanı olmasını sağlar.

  VIAVI OLP-82 Temel Avantajları

  • Görevleri ilk seferinde daha hızlı, doğru ve programa göre tamamlayın: Mükemmel lif işleme uygulamalarını teşvik eden pratik, kullanıcı dostu bir çözüm oluşturmak için lif denetimi ve testini yeni bir şekilde entegre eder.
  • Tek bir mobil cihazda bulgularla başarılı/başarısız analizi: Fiber uç yüzey durumunu otomatik ve basit bir şekilde onaylayarak ve optik gücü ölçerek acemi teknisyenleri bile fiber uzmanı yapar.
  • Sertifika raporlarını hızlı bir şekilde oluşturur: İşin kalitesinin müşterinin gereksinimlerine ve sektör standartlarına uygun olduğunu gösterin.
  • Her yerde kullanın: İç mekanlarda, görüş hattı konumlarında veya telefon direkleri ve hücre kulelerinin üzerinde rahatlıkla kullanılabilen taşınabilir, iyi organize edilmiş, eller serbest taşıyıcı.

  VIAVI OLP-82 Temel Özellikler

  • Sahada taşınabilen ve 780 ile 1625 nm arasında birçok kalibre edilmiş dalga boyuna sahip OPM
  • Otomatik fiber denetimi ve test başarılı/başarısız analizi
  • Kullanıcı tanımlı ve endüstri standardı onay kriterlerini destekler
  • Entegre PCM ile kullanılabilir
  • Entegre bağlayıcı sertifikasyonu hakkında raporlar
  • Lif incelemesi ve testinin sonuçları gemide saklanır.
  • Verileri dışa aktarmak ve onay kriterlerini yönetmek için mini USB aracılığıyla bir PC'ye bağlanmak için FiberChekPRO yazılımını kullanabilir.
  • P5000i mikroskobu dahil diğer ekipmanları bağlamak için iki USB bağlantı noktası mevcuttur.
  • Fiber görüntülerin otomatik merkezlenmesi
  • Akıllı telefon gibi çalışan modern dokunmatik ekranlı kullanıcı arayüzü
  • Güçlü ve hava koşullarına dayanıklı gövde

Samm Teknoloji Hakkında

Fiber Optik Kablo Üreticisi

Türk fiber optik kablo üreticisi ve Avrupa, Asya ve Amerika için etkin bir tedarikçi olan SAMM Teknoloji, küresel pazara çok yüksek potansiyelle katıldı. SAMM, harici ve dahili ortamlarda kullanılabilen sabit veya mobil ağlar için optimize edilmiş çok çeşitli fiber optik kablo türleri tasarlar ve üretir. SAMM, uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilen ve test edilen yenilikçi ürünlerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir, uygun maliyetli optik ürünler sunmaktadır.

Fiber Optik Uygulamaları Üreticisi

Samm Teknoloji, Türkiye'de fiber optik kablo uygulamaları üreticisi ve tedarikçisi, Avrupa ve Asya'da optik uygulamalar tedarikçisi olarak 2006 yılından bu yana yüksek kaliteli ve güvenilir fiber optik kablo grupları sunmaktadır. Tam donanımlı üretim tesislerimiz, laboratuvarlarımız ve uzun yıllardır fiber optikte vadeli uzmanlık, en üst düzeyde güvenilirliği sağlayan birinci sınıf bir fiber optik uygulama portföyü üretebiliyoruz. Bu nedenle, ana önceliklerden biri, üretim yeteneklerinin devam eden genişlemesi ve ilerlemesidir.

Data Center Çözümleri Üreticisi

Geleceğe hazır fiber optik Data Center ekipmanlarının Türk üreticisi olan SAMM Teknoloji, UHD ultra yüksek yoğunluklu MTP/MPO panelleri ve kasetleri, modüler HD paneller ve kablo kanletleri üretmektedir. SAMM Teknoloji, mega Data Center'lerine olan ihtiyacı artıran Bulut Bilişimin hızla yaygınlaşmasına da ayak uydurmuştur. SAMM, yüksek veri depolama yoğunluğu, veri trafiği ve veri güvenliği ile tüm yapılara uygun Veri Merkezi çözümleri ve ürünleri sunmaktadır.

Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Kolay İade
Taksitli Ödeme

hakkımızda

Adres

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli, Türkiye

Telefon

444 1 726

E-posta

Türkiye'den Yurtiçi Talepler İçin


Yurtdışından Gelen Talepler İçin

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.