OneExpert ONX-580

Ürün Kodu VIAVI OneExpert ONX-580
Kargoya Teslim 30 iş günü
Marka VIAVI
Teklif Talebi
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Dokümanlar
 • Yorumlar (0)
 • Teklif Talebi
 • OneExpert ONX-580

  Ürün Özellikleri

  VIAVI OneExpert ONX-580

  VIAVI OneExpert ONX-580 fiber test cihazı, xDSL, G.fast ve FTTH üzerinden konut genişbantını kurarken sürekli olarak yüksek performanslı test sonuçları üretir. Saha teknisyenleri, VIAVI OneExpert 580'i kullanarak sorunları ilk seferinde, her seferinde doğru bir şekilde çözebilir. Çoklu dokunmatik, kullanıcı dostu arayüz ve başarılı/başarısız sonuçları olan otomatik OneCheckTM testi ile karmaşık faaliyetler daha kolay hale getirilir. Ek olarak, geleceğe hazır modülleri, erişim ve konut ağlarını destekleyen yıllarca kullanım garantisi verir.

  VIAVI OneExpert ONX-580 Temel Avantajlar ve Özellikler

  • VDSL Profile 35b ve G.fast gibi yeni WiFi, fiber ve xDSL teknolojileri modüler bir platform aracılığıyla ölçeklendirilir.
  • İşleri düzenli olarak doğru bir şekilde kapatmak için OneCheck saha testlerini otomatikleştirir ve Bakır ve DSL sonuçlarını basitleştirir.
  • tek düğmeli OneCheck TDR, arıza türlerini ve konumlarını anında tanır.
  • Gerçek müşteri deneyimini (RFC-6349) göstermek için standartlaştırılmış TrueSpeedTM testinden yararlanın
  • OneExpertTM uygulaması, bağlantı, veri artırma ve uzaktan kontrol için yaygın olarak kullanılan mobil cihazları kullanır.
  • Kullanılan aletlerin envanterini de takip eden StrataSyncTM bulut özellikli varlık ve test veri yönetimi sayesinde test sonuçları ve tamamlanan faaliyetler görülebilir.

Samm Teknoloji Hakkında

Fiber Optik Kablo Üreticisi

Türk fiber optik kablo üreticisi ve Avrupa, Asya ve Amerika için etkin bir tedarikçi olan SAMM Teknoloji, küresel pazara çok yüksek potansiyelle katıldı. SAMM, harici ve dahili ortamlarda kullanılabilen sabit veya mobil ağlar için optimize edilmiş çok çeşitli fiber optik kablo türleri tasarlar ve üretir. SAMM, uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilen ve test edilen yenilikçi ürünlerle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan güvenilir, uygun maliyetli optik ürünler sunmaktadır.

Fiber Optik Uygulamaları Üreticisi

Samm Teknoloji, Türkiye'de fiber optik kablo uygulamaları üreticisi ve tedarikçisi, Avrupa ve Asya'da optik uygulamalar tedarikçisi olarak 2006 yılından bu yana yüksek kaliteli ve güvenilir fiber optik kablo grupları sunmaktadır. Tam donanımlı üretim tesislerimiz, laboratuvarlarımız ve uzun yıllardır fiber optikte vadeli uzmanlık, en üst düzeyde güvenilirliği sağlayan birinci sınıf bir fiber optik uygulama portföyü üretebiliyoruz. Bu nedenle, ana önceliklerden biri, üretim yeteneklerinin devam eden genişlemesi ve ilerlemesidir.

Data Center Çözümleri Üreticisi

Geleceğe hazır fiber optik Data Center ekipmanlarının Türk üreticisi olan SAMM Teknoloji, UHD ultra yüksek yoğunluklu MTP/MPO panelleri ve kasetleri, modüler HD paneller ve kablo kanletleri üretmektedir. SAMM Teknoloji, mega Data Center'lerine olan ihtiyacı artıran Bulut Bilişimin hızla yaygınlaşmasına da ayak uydurmuştur. SAMM, yüksek veri depolama yoğunluğu, veri trafiği ve veri güvenliği ile tüm yapılara uygun Veri Merkezi çözümleri ve ürünleri sunmaktadır.

Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Kolay İade
Taksitli Ödeme

hakkımızda

Adres

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) İhsandede Cd. 800. Sok No: 802, 41400 Gebze-Kocaeli, Türkiye

Telefon

444 1 726

E-posta

Türkiye'den Yurtiçi Talepler İçin


Yurtdışından Gelen Talepler İçin

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.